HTC zahajuje prodej modelu M7. Unikly také informace o typech M4 a G2

Podle všech očekávání by HTC mělo tento měsíc oficiálně oznámit nový smartphone M7. Naneštěstí pro společnost však unikly další informace, které se týkají ještě dvou připravovaných chytrých telefonů.

OBR.: HTC M7
Takto by měl vypadat nejvýkonnější smartphone z těch připravovaných. Zdroj: reprofoto gottabemobile.com

Ty dostaly označení M4 a G2, na trhu by se měly objevit ještě letos. HTC M7 nabídne hned čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,7 GHz. Dalším lákadlem je 4,7 palců velký displej podporující FullHD spolu s 2 GB RAM. Jako doplněk by měl mít 13megapixelový fotoaparát.

M4 má být třída pod M7 a to s výbavou v podobě 4,3palcového displeje v rozlišení 720p, s procesorem Snapdragon S4 1.2 dual-core, pamětí 2 GB RAM a vnitřní pamětí 16 GB. Vše završuje 13megapixelový fotoaparát. Tento smartphone poběží na systému Android 4.1 Jelly Bean.

Čtěte také: Mac Pro má zákaz prodeje v Evropě. Nesplňuje zdejší bezpečnostní normu

Druhý smartphone s označením G2 bude lowendový. Očekávejte displej HVGA ve velikosti 3,5 palce. Svým majitelům nabídne Android 4.0 Ice Cream Sandwich, který bude pohánět 1 GHz procesor s pamětí pouze 512 MB RAM. Data se mohou ukládat na 4 GB vnitřní paměti. Součástí výbavy bude také 5megapixelový fotoaparát.

M7 zahájí prodej již na začátku března. Očekává se, že M4 a G2 ho budou následovat na jaře.

Zdroj: GottaBeMobile.com

HTC zahajuje prodej modelu M7. Unikly také informace o typech M4 a G2
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.