Menu
FANZINE.cz
Technologie

HTC zahajuje prodej modelu M7. Unikly také informace o typech M4 a G2

Jan Perlík

Jan Perlík

5. 2. 2013

Podle všech očekávání by HTC mělo tento měsíc oficiálně oznámit nový smartphone M7. Naneštěstí pro společnost však unikly další informace, které se týkají ještě dvou připravovaných chytrých telefonů.

OBR.: HTC M7

Takto by měl vypadat nejvýkonnější smartphone z těch připravovaných. Zdroj: reprofoto gottabemobile.com

Ty dostaly označení M4 a G2, na trhu by se měly objevit ještě letos. HTC M7 nabídne hned čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,7 GHz. Dalším lákadlem je 4,7 palců velký displej podporující FullHD spolu s 2 GB RAM. Jako doplněk by měl mít 13megapixelový fotoaparát.

M4 má být třída pod M7 a to s výbavou v podobě 4,3palcového displeje v rozlišení 720p, s procesorem Snapdragon S4 1.2 dual-core, pamětí 2 GB RAM a vnitřní pamětí 16 GB. Vše završuje 13megapixelový fotoaparát. Tento smartphone poběží na systému Android 4.1 Jelly Bean.

Čtěte také: Mac Pro má zákaz prodeje v Evropě. Nesplňuje zdejší bezpečnostní normu

Druhý smartphone s označením G2 bude lowendový. Očekávejte displej HVGA ve velikosti 3,5 palce. Svým majitelům nabídne Android 4.0 Ice Cream Sandwich, který bude pohánět 1 GHz procesor s pamětí pouze 512 MB RAM. Data se mohou ukládat na 4 GB vnitřní paměti. Součástí výbavy bude také 5megapixelový fotoaparát.

M7 zahájí prodej již na začátku března. Očekává se, že M4 a G2 ho budou následovat na jaře.

Zdroj: GottaBeMobile.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

HTC zahajuje prodej modelu M7. Unikly také informace o typech M4 a G2

Hide picture