Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Hugh Jackman chce Wolverina do Avengers. Připojit by se mohl i Spider-Man

Jan Uhlík

Jan Uhlík

14. 7. 2013

Wolverine a Spider-ManSpider-Man, stejně jako Wolverine, neodmyslitelně patří do komiksového světa Avengers. Podle Hugha Jackmana by neměl být zas tak velký problém spojit studia a vytvořit nejsilnější film všech dob.

Wolverine a Spider-Man

Přesně takto by mohli vypadat Wolverine a Spider-Man v Avengers 2. Zdroj: Marvel.com

Určitě se každý divil, když do kin vešli první Avengers a postrádali Spider-Mana. Jak je možné, že by se rodilý ochránce New Yorku nezúčastnil jeho ochrany před mimozemským nebezpečím? To nám dosud tvůrci neprozradili. Nyní však nastává možnost, že bychom se mohli Spider-Mana v pokračování dočkat! Navíc by se k pavoučímu muži přidal rovnou i Wolverine.

Hugh Jackman, obrovský fanda komiksového univerza, řekl, že po rozhovoru se zástupcem Marvelu je vše možné. „ Zeptal jsem se Toma z Marvelu, který má na starosti spolupráci se všemi studii, jestli by se Wolverine mohl zapojit do Avengers. On na to odpověděl, že to nebude lehké, ale ne nesplnitelné. Nevidí žádný důvod, proč by se nemohl Wolverine a Spider-Man připojit.“

Thanos vs. Avengers

Thanos je jedním z adeptů na hlavního padoucha v pokračování. Zdroj: Marvel

O Avengers 2 nám zatím nebylo příliš prozrazeno. Většina informací je prozatím nepotvrzených a pouze spekulativních. To by se ale mělo změnit s příchodem letošního Comic-Conu, kde se dozvíme spousty informací. Samotný film uvidíme až v roce 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hugh Jackman chce Wolverina do Avengers. Připojit by se mohl i Spider-Man

Hide picture