Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Hulk bude mít svůj vlastní film a vrátí se i v pokračování Avengers

Redakce

Redakce

8. 2. 2013

HulkJiž několikrát v minulosti se spekulovalo, jak asi bude vypadat budoucnost Hulka na plátně. A právě před pár dny studio Marvel vypustilo několik důležitých informací o svých následujících plánech. Film o Hulkovi je jedním z nich.

Hulk

Hulka čeká velká filmová budoucnost. Zdroj: Marvel

Ve chvíli, kdy celé Spojené státy upíraly svou pozornost na výsledky Superbowlu, byly zveřejněny plány o budoucnosti Hulka ve snímcích Avengers 2 a 3. Mimoto studio dodalo, že také plánuje sólový film, který bude věnován pouze této postavě. Bude se jednat o snímek na náměty populárního komiksu Planeta Hulk.

Planeta Hulk začíná momentem, kdy se známí hrdinové (včetně Iron Mana) rozhodnou Hulka odeslat na cestu do vesmíru, aby na Zemi již nepůsobil další potíže. Hulk se tak ocitne na planetě, kde bude muset tvrdě bojovat jako gladiátor o své místo ve společnosti. Nakonec se mu však povede zvítězit a stane se vládcem planety.

Co se týče série Avengers, druhé pokračování by mělo končit právě ve chvíli, kdy bude Hulk vyslán do vesmíru. Poté již bude následovat výše zmíněný samostatný film, ve kterém by měl zazářit Mark Ruffalo.

V třetím pokračováním Avengers se Hulk vítězně navrátí na Zem a pomstí se všem, kteří se zasloužili o jeho mimozemský exil. Tento námět pochází z komiksu World War Hulk.

Zmíněné plány prozatím nejsou studiem Marvel oficiálně potvrzeny, ale zveřejněné informace působí více než věrohodně. Výše uvedeného se však jen tak nedočkáme,  realizace těchto snímků je plánovaná na roky 2017 a 2018.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hulk bude mít svůj vlastní film a vrátí se i v pokračování Avengers

Hide picture