Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Ideabox – originální dárek nejen pro silné muže

Komerční sdělení

Komerční sdělení

10. 11. 2022

Kolikrát se vám již stalo, že jste potřebovali vymyslet dárek ať už k narozeninám, nebo pro kolegu v práci na Vánoce? Co každý rok vymýšlet, že? Zaručeným univerzálním dárkem, alespoň pro muže, je lahev lahodného moku. Každý rok však takovou lahev balit do papíru nebo vložit do dárkové tašky je trochu nuda, a to hlavně pro oslavence. Zkuste letos změnu. Darujte klasiku v akčnější verzi. Dárková bedna může být excelentní a zábavnou volbou.

Taková dárková bedna s páčidlem je velmi originální způsob zabalení lahve doplněné různými pochutinami. Bedna, která je vyrobena z kvalitní pevné překližky po obvodových stranách vyložena dřevěnými lištami, ukrývá slavnostní a chutný dárek. Víkem stejného materiálu, je bedýnka zakryta, a to k ní pevně přibito hřebíky. Přiložené kovové páčidlo pak slouží oslavenci, aby se k jejímu obsahu mohl dostat.

Dárek v podobě lahve ukryté v dárkové bedně se hodí hlavně pro silné chlapy jakékoli věkové skupiny. Pokud do bedny necháte umístit lahev alkoholu, pak by oslavenec samozřejmě měl být věkem 18+. Pro ty mladší se do bedny dá vložit cokoli jiného. Bednou uděláte radost i nejedné ženě. I ženy jsou soutěživé a chtějí ukázat, že dokáží zacházet s mužským nářadím, takže si páčení bedny rády vyzkouší. Pokud jim na to síly nestačí, požádají své mužské protějšky o pomoc. Takováto bedna je velmi oblíbená pro svou originalitu i jako dárek pro šéfa.

Bednou potěšíte jak vinaře, tak i pivaře, dále milovníky nejrůznějších destilátů, whisky, rumů i likérů. Meze se vaší fantazii nekladou. Bedna pro pivaře může být doplněna různými salámy nebo chipsy, bedna se slivovicí naopak může být doplněna třeba o různé druhy marmelád nebo sýrů. Lahev je v bedně samozřejmě zabezpečena, aby se nemohla rozbít. Vnitřek bedýnky se vystele dřevitou vlnou, která nejen zajistí bezpečnost lahve v bedně, ale je i estetickým doplňkem. Vnitřek dárkové bedny se může vyplnit dalšími doplňkovými produkty vaší preference. Můžete si objednat i prázdnou bednu s páčidlem a naplnit ji dárkem, který si sami zajistíte. Bednu si navíc můžete nechat i dle potřeb potisknout nápisem a udělat ji tak pro oslavence ještě osobnější.

Nejlepší na celém dárku je, kromě samotného obsahu i zábava, kterou si nejen oslavenec při páčení, ale i přihlížející do sytosti užijí. Ne vždy je totiž bednu otevřít jednoduché a je potřeba určité míry zdatnosti a zručnosti. Přihlížející hosté budou zajisté oslavence všemožně povzbuzovat anebo popichovat poznámkami o jeho schopnosti. A celý dům se baví. Rozhodně si všichni užijí otevírání takového dárku více než při strohém vytáhnutí lahve z dárkové tašky.

Pokud byste se oslavenci nebo obdarovanému netrefili do vkusu, užije si alespoň notnou dávku zábavy při otevírání dárkové bedny páčidlem a další lahev alkoholu se na oslavu vždy hodí. Oslavenci pak zbyde alespoň bedna, která může sloužit i k dalším účelům, ať už dekorativním, nebo praktickým jako úložný box v dílně.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Ideabox – originální dárek nejen pro silné muže

Hide picture