Menu
FANZINE.cz
Technologie

iPad 3: Datum vydání je prý stanoveno na narozeniny Steva Jobse

Marek Jedinák

Marek Jedinák

31. 12. 2011

Podle taiwanského zdroje patřícího do subdodavatelského řetězce společnosti Apple vyjde iPad 3 na narozeniny Steva Jobse. Nasvědčuje tomu hned několik indikátorů, které se dočtete na TOPZINE.cz.

I takto by dle konceptu jednoho z fanoušků mohl vypadat iPad 3 Zdroj: RVanhauwere

Taiwanský zdroj uvedl pro čínské noviny Economic Daily News, že k velké události týkající se iPadu 3 dojde 24. února, tedy na symbolické datum narození technologického guru Steva Jobse. Ačkoliv není zřejmé, zda se jedná pouze o oznámení produktu či jeho launch, jisté je, že k zahájení prodeje výrobků společnosti s logem nakousnutého jablka dochází pravidelně právě v pátek.

Shodou okolností pak připadá již zmíněné datum právě na poslední den v pracovním týdnu.

VIDEO: Je iPad 2 od Applu pouhý „kundolap“?

Zaměstnanci mnoha subdodavatelů, jmenovitě například společnosti Foxconn, nechvalně proslulé nedůstojnými podmínkami zaměstnanců, věří, že právě na novém tabletu iPad 3 pracují. To ještě podněcuje fakt, že mohou čerpat vánoční dovolené pouze v rozsahu maximálně pěti dnů.

První dodávka by tak měla čítat množství 4 miliony kusů.

Přestože jde pouze o rumor, launchi iPadu v prvních měsících následujícího roku nahrává hned několik faktů. Apple zahajoval prodej tabletů vždy právě v tomo období, což pro společnost držící se zaběhnutých trendů a lineupů znamená velikou příležitost. Současný trh je navíc nabytý celou řadou konkurenčních substitutů, takže by usnutí na vavřínech bylo jistě to poslední, o co by management firmy stál.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

iPad 3: Datum vydání je prý stanoveno na narozeniny Steva Jobse

Hide picture