×
FANZINE.cz

iPad 3 dorazí z kraje roku 2012 s dvakrát větším rozlišením než dvojka

Tempo vydávání nových produktů společnosti Apple je čím dál tím větší. iPad 2 ještě nevychladl, a už zde jsou informace o datu vydání a parametrech třetího modelu. Čím nás Apple tentokrát překvapí?

iPad2 včetně Smart Coveru
iPad 3 bude dvojce nejspíš velice podobný, rozměry totiž zůstávají stejné, Foto: Petra Prokopová, Topzine.cz

Ač přesné datum vydání je vždy Applem drženo až do poslední chvíle v tajnosti, stejně jako u iPhonu 5 se dá z mnoha různých informací datum vydání odhadovat s velkou přesností. Tentokrát se provalily dohady mezi společnostmi Samsung a LG o tom, kdo bude vyrábět novému iPadu displej, kde byla zmíněna data okolo začátku roku 2012.

Může být vlastnictví telefonu či tabletu náboženstvím? Majitelé výrobků Apple vykazují známky náboženské sekty!

A právě ohledně displeje se již také rýsují některé informace. Měl by mít dokonce rozlišení 2048 x 1536 bodů, což je hodnota, která je oproti předchozímu modelu dvojnásobná.  Co se rozměrů týče, měl by zůstat iPad 3 u stejných rozměrů jako druhý tablet od Applu, tedy 9,7 palce.

O vydání třetího iPadu se mluví již od vydání dvojky. Apple zkracuje periody mezi jednotlivými produkty. To může být předzvěstí brzkého přesycení trhu. Jak dlouho se Applu podaří udržet technologický náskok?Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..