Menu
FANZINE.cz
Technologie

iPad 3 vyjde v březnu. Americké řetězce už vyprodávají „dvojky“

Marek Jedinák

Marek Jedinák

27. 2. 2012

 

iPad2 včetně Smart CoveruSpekulace okolo chystaného iPadu 3 získávají jasnější kontury. Americký řetězec Best Buy začal zlevňovat všechny předchozí modely iPadu, a to o rovných 50 dolarů. Dle reportů je dodávka nového produktu na cestě z továren a dorazí nejpozději 9. března.

Snůška spekulací možná nabude definitivního konce. Americký řetězec Best Buy, kterému se loni jeden z neúspěšných uchazečů o práci pomstil ukradením Xboxu, totiž plošně zlevnil všechny verze iPadu 2 o celých padesát dolarů.

Čtěte také: Datum vydání iPadu 3 je prý stanoveno na narozeniny Steva Jobse

Obdobně veliká sleva odpovídá naprosto stejnému scénáři, který se na celém světě odehrál v době, kdy dvojka nahrazovala jedničku.

Další z údajných fotografií iPadu 3 predikuje zaoblené tvary

V souvislosti s tím leaknul na čínské bloggerské stránky údajný dokument odkazující na fakt, že z nechvalně proslulé čínské  továrny firmy Apple, Foxconnu, dorazí do Spojených států nový produkt někdy v intervalu od 27. února do 9. března.

Pokud by se tak stalo, naprosto by to zapadalo do předpokládaného scénáře, kdy má oznámení iPadu 3 stanovené na 7. března téměř ihned následovat zahájení prodejů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

iPad 3 vyjde v březnu. Americké řetězce už vyprodávají „dvojky“

Hide picture