×
FANZINE.cz

iPhone 5 zostudí Samsung Galaxy S III, tvrdí šéf subdodavatele Applu

FOTO: iPhone 5Na konferenci pro akcionáře promluvil vedoucí představitel společnosti Foxconn, Terry Gou. Konkurenčnímu Samsungu v rámci projevu adresoval nepěknou poznámku. iPhone 5 je podle něj doslova zostudí.

FOTO: Apple TV 2011
Celá řada informací nasvědčuje tomu, že se Apple pustí do výroby televizorů zdroj: Apple.com

Zprávu uvedla známá média China Times a Taiwan News Channel, která poukazují na změnu firemní politiky Foxconnu, potažmo Applu. Gou doslova zmínil, že jeho novým životním cílem se stal jediný úkol: porazit Samsung. Dle jeho možná trochu siláckých vyjádření nový iPhone 5 vlajkovou loď Samsungu, smarthphone Galaxy S III, doslova zostudí.

Čtěte také: Láska k Apple je stejná jako láska k Bohu. Spotřebitelé vykazují znaky náboženské sekty

CEO společnost obvinil Samsung z nerespektování patentů a upozornil na nové smlouvy mezi společností Apple a jejími subdodavateli. Komparativní výhodu Samsungu v oblasti výroby LCD displejů má eliminovat partnerství s firmou Sharp, vynikající povrch telefonu naopak přinese smlouva s producentem velkých skelných panelů.

Čtěte také: Více než 150 zaměstnanců továrny Apple hrozilo hromadnou sebevraždou

Za pár měsíců se podle něj můžeme těšit na něco velkého. V souvislosti s tím analytici a novináři předpokládají, že se Apple vrhne také do výroby televizorů, kdy by mohl představit zcela novou iTV. Kombinace dodavatele speciálních skleněných panelů a Sharpu, jenž je mimo jiné výrobce populární Retina displeje, jímž disponuje například nový iPad, skutečně nasvědčuje zaměření firemní politiky také na sektor moderních televizí.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..