Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Iron Sky chystá pokračování a měli by ho financovat fanoušci. Zapojíte se?

Redakce

Redakce

22. 5. 2013

ironsky_klaus_and_renate prioritaTvůrce Iron Sky už nebaví ohlížet se na to, co sponzoři chtějí a co zase nechtějí.  Tentokrát si předsevzali, že si film udělají po svém,  a rozhodli se, že o financování poprosí fanoušky a příznivce filmu.

FOTO: Iron Sky

Tvůrci slibují, že Iron Sky The Coming Race bude filmem desetiletí. Zdroj: distributor filmu

Zpočátku to byl jen nápad, pak se z toho vyklubala komedie, která přilákala do kin davy fanoušků. A tak se tvůrci rozhodli, že natočí další díl Iron Sky. Chtějí si ale film udělat po svém a  mít vše pod kontrolou. U prvního dílu totiž distributoři rozhodovali o všem a to se jim nelíbilo. Tentokrát mají v úmyslu film udělat bláznivější a více experimentovat a k tomu by měli přispět fanoušci, kteří mají film financovat.

Tvůrci na svých stránkách vybízejí fanoušky, aby jim přispěli alespoň symbolickou částkou a pomohli jim sdílením na sociálních sítích. V první fázi je jejich cílem 150.000 $, které chtějí použít na scénář, plán výroby celého filmu a natáčení promo videa. Zatím mají na svém účtě necelých 14.000 $. Jak přispět se dozvíte na stránkách crowdfundingové stránky Indiegogo.

Zatím toho o filmu moc nevíme, protože tvůrci jsou teprve na úplném počátku. Víme jen, že snímek se bude jmenovat Iron Sky: The Coming Race. Jejich plánem je, aby film vyšel v roce 2015, a slibují nám, že to bude film desetiletí.

Iron-Sky-2-plakat

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Iron Sky chystá pokračování a měli by ho financovat fanoušci. Zapojíte se?

Hide picture