Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

J. K. Rowlingová chystá nový film ze světa Harryho Pottera

Jan Uhlík

Jan Uhlík

16. 9. 2013

Fantastic Beasts

Warner Bros se rozhodlo na opětovné spolupráci s již celosvětově známou spisovatelkou J.K. Rowling. Filmový Spin-Off bude inspirován knihou Fantastická zvířata a kde je najít.

Fantastic Beasts

Obal knihy Fantastická zvířata a kde je najít. Zdroj: Nakladatel

WB zřejmě zjistilo, že se nechce jen tak vzdát nejvýdělečnější filmové ságy vůbec. Každý film vydělal okolo jedné miliardy dolarů a celkový výdělek za všechny filmy činil 7.709.205.984 amerických dolarů. Není divu, že se studio rozhodlo pro rozšíření rodiny osmi filmů.

Nyní ovšem neuvidíme brýlatého chlapce s jizvou ve tvaru blesku. Dílo se bude odehrávat zcela mimo události spjaté s Harry Potterem. Hlavní postavou bude pro změnu jedna z nejoblíbenějších postav Rowlingové a to Mlok Scamander, nejznámější magizoologista ve světě čar a kouzel. Zapříčinil se například o kompletní soupis magických živočichů.

„Ačkoli film bude zasazen do světa čarodějnic a kouzelníků, v kterém jsem byla po dobu sedmnácti let šťastná, tak ‚Fantastická zvířata a kde je najít‘ nebude ani prequel ani sequel k Harry Potterovské sáze, ale bude expanzí kouzelnického světa,“ řekla k oznámení Rowlingová.

Fantastic Beasts 2

Maďarský trnoocasý drak je jedním ze zvířat zmíněných v knize Mloka Scamandera. Zdroj: Distributor

Nedočkaví filmový fanoušci, kteří se zamilovali do fiktivního světa autorky, si mohou zkrátit své čekání výše zmíněnou encyklopedií zvířat. Pokud chcete předejít problémům se skřítky nebo se vyhnout baziliškům, tak neváhejte a knihu si pořiďte.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

J. K. Rowlingová chystá nový film ze světa Harryho Pottera

Hide picture