Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Jak bude vypadat seriálový Constantine? Podívejte se

Jan Neuman

Jan Neuman

15. 3. 2014

Po první zprávě o tom, že na televizní obrazovky se blíží Constantine, který bude více komiksový než film, vám přinášíme jeho první foto. Podívejte se!

Constantine má na sobě konečně oblečení, které k němu patří. Zdroj: NBC TV Networ

Constantine má na sobě konečně oblečení, které k němu patří. Zdroj: NBC TV Network

NBC TV Network vydalo první oficiální foto Johna Constantina, kterého bude hrát Matt Ryan v seriálové adaptaci DC komiksu Constantine. Matta Ryana můžete znát například z Tudorovců, Torchwood, nebo třeba z Assassin’s Creed IV: Black Flag, kde byl použit jeho hlas.

Producenta seriálu dělá David S. Goyer, který v posledních letech pracoval snad na každém filmu od DC a Daniel Cerone, který je známý hlavně díky Mentalistovi a Dexterovi. Neil Marshal by měl seriál režírovat.

„Jsem fanouškem Johna Constantina od doby co byl poprvé představen fanouškům v roce 1985. Tento Constantine vysněný Neilem Marshallem a ztvárněný Mattem Ryanem vypadá, jako by vypadl přímo z komiksové obálky. Noví i staří fanoušci z něj budou nadšeni,“ pronesl Goyer.

Constantine byl poprvé představen jako vedlejší postava ve Swamp Thing v roce 1985. Ale opravdu jsme si jej zapamatovali až v jeho vlastní komiksové sérii Hellblazer a Constantine.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak bude vypadat seriálový Constantine? Podívejte se

Hide picture