Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Jak pobavit bez zbytečných řečí? Vsaďte na geek trička s vtipným potiskem!

Jak zůstat svůj, i když vám zrovna není do řeči? Vyjádřete se originálním tričkem s potiskem!

tricka-s-vtipnym-potiskem

Zdroj: Geekshirts.cz

Ačkoliv specifický český smysl pro humor je ve světě pověstný, v oblékání Češi patří k těm nejkonzervativnějším národům vůbec. Našimi nejoblíbenějšími barvami jsou černá, šedá a když už se hodně odvážeme, tak oblékáme tmavě modrou. Tak co s tím?

Dress-code hoďte za hlavu

Odhoďte svou nudnou uniformu a pořiďte si tričko s potiskem. Trefná hláška či vtipný obrázek bude zajímavým detailem, který vašemu looku dodá úplně jiný rozměr. Můžete jím pobavit anebo vyjádřit kdo jste. Anebo také obojí.

Big girls don´t cry. They eat

Ať už si chcete svým tričkem postěžovat nad těžkostmi života, zprostředkovat kolemjdoucím některou z obecných pravd nebo se veřejně přihlásit ke komunitě určitého světonázoru, všechno je možné.

Vtipná trička nejen pro geeky

V internetovém obchodě Geekshirts.cz, seženete vtipná trička s potiskem, a to nejen pro geeky. Co takhle říct světu pravdu o své výjímečnosti („I´m not weird. I´m limited edition.“) anebo prostě pravdu („Brunettes do it better.“)?

A kam takovou nádheru nosit? Pokud váš šéf nemá příliš smysl pro humor, tak do práce raději ne. Na posezení s přáteli či divoké párty však budete za hvězdu!

Široký výběr a výhodné akce

Vedle pánských triček, dámských a dětských triček jsou v Geekshirts.cz k dostání i další kusy oblečení, jako tílka či mikiny, anebo vtipné tašky, samolepky či třeba polštářky, které mohou posloužit i jako bezva dárek pro partnera, kamaráda či sourozence.

Obchod garantuje rychlé dodání po celé České republice a na objednávky vtipných triček pravidelně vyhlašuje různé akce (1+1, 2+2, 3+3 či 5+5 zdarma). Anebo je libo originální kousek za 50 procent původní ceny?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak pobavit bez zbytečných řečí? Vsaďte na geek trička s vtipným potiskem!

Hide picture