Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Jak potěšit každého filmového a seriálového fanouška

Markéta Pešková

Markéta Pešková

27. 3. 2015

Filmoví a seriáloví fanoušci jsou zajímaví lidé, kteří svému koníčku dokážou obětovat spoustu času i peněz. Jednoduše tomu podřídí doslova život. Pokud jste někdy viděli seriál The Big Bang Theory, tak je vám hned jasné, o čem píšeme. Hrdinové seriálu The Big Bang Theory jsou typickými příklady opravdových a vášnivých filmových a seriálových fanoušků!

FOTO: Tričko s nápisem Trust me, I am a Jedi

Netradiční hrdina Sheldon Cooper se vyznačuje svérázným vystupováním, ale také nošením triček s motivy jeho oblíbených superhrdinů. Motivy triček v seriálu pravidelně střídá, takže ho uvidíte často nosit trička Green Lanterna nebo jeho oblíbence Flashe. V realitě se kromě triček s těmito motivy prodávají ještě trička s tradičním Sheldonovým výrokem „Bazinga!“. Pokud tedy chcete potěšit kamaráda zažraného do seriálů, tak mu kupte nějaká trička ze seriálů. Tím mu uděláte stoprocentně velkou radost.

Hrdinové The Big Bang Theory tráví hodně času také v obchodu s komiksy. Tyto obchody v České republice nejsou zrovna rozšířené, tak musí dát čeští filmoví fanoušci zavděk alespoň tradičním knihkupectvím s knihami, které se v nich prodávají. Sice v nich nenaleznou tak pestrou nabídku knih nebo komiksů se superhrdiny, ale minimálně ty nejpopulárnější v nich mohou najít. Kupovat si pravidelně knihy, časopisy nebo komiksy je docela těžkou ránou pro peněženky, takže pokud chcete ušetřit a udělat si tak dvojnásobnou radost z nákupu a šetření, tak při nákupu využijte kódy slevových kupónů na knihy.

V úvodu bylo psáno, že jsou tito fanoušci velmi zajímaví lidé, jejichž největším koníčkem jsou právě příhody na filmových plátnech nebo v komiksech. To však neznamená, že byste jim neudělali radost i čímkoliv jiným stejně jako to funguje u ostatních lidí. I tito fanoušci budou mít radost, když dostanou jakoukoliv drobnost, kterou jim darujete s láskou. Nakupujte malé i větší dárky chytřeji a šetřete při nákupu s webem Kupono.cz, na kterém naleznete slevové kupóny a slevové akce do vašich oblíbených obchodů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak potěšit každého filmového a seriálového fanouška

Hide picture