Menu
FANZINE.cz
Technologie

Jak požádat dívku o ruku? Zkuste to třeba skrze počítačovou hru Portal 2

Dominik Butschek

Dominik Butschek

28. 8. 2011

Hry nemusejí přinášet jen násilí, ale i lásku. Geek-romantik požádal svoji přítelkyni o ruku ve speciálně navržených levelech, na kterých spolupracovaly špičky v moderské komunitě. A vyšlo mu to.

portal 2 žádost o ruku

Gary Hudston požádal svoji přítelkyni Stephanii o ruku ve hře Portal 2. Co k tomu potřeboval? Dva špičkové tvůrce map, dále pak Ellen Mclain, zlý počítač GLaDOS, a samotné tvůrce Portalu 2, herní studio Valve.

Je lepší Xbox 360 nebo PlayStation 3 ?Dozvíte se ve speciálu Válka konzolí!

Vše začalo 19. června, kdy velmi talentovaný tvůrce map, Douglas TopHATTwaffle Hoogland, odpověděl Garymu na inzerát, ve kterém hledal někoho na speciální projekt v Portalu 2.

Po chvíli se k týmu přidala i další skvělá tvůrkyně map, Rachel Miss Stabby van der Meer. Rozdělili si práci tak, že každý dělal, co uměl nejlépe. Scénář pro tuto krátkou sérii tří map napsal sám Gary, který neváhal a dokonce kontaktoval Valve, s žádostí o dabing od samotné Ellen Mclain. S největší pravděpodobností se tak jednalo o nějakou práci na Portalu 2, o které jsme psali dříve.

Škoda, že nevyšlo i video s reakcí Stephanie, když se dostala až do závěrečné místnosti. Jedno je však už jisté. Gary uslyšel své vytoužené Ano.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak požádat dívku o ruku? Zkuste to třeba skrze počítačovou hru Portal 2

Hide picture