Menu
FANZINE.cz
Ostatní

Jak rozjet vlastní byznys? Klíčem k úspěchu je kvalitní marketingová agentura

Komerční sdělení

Komerční sdělení

31. 10. 2022

Chcete začít podnikat a přemýšlíte, jak na to, aby se o vašich službách či produktech dozvědělo co nejvíce lidí? Nebo již vlastní byznys máte, avšak výsledky vaší činnosti nejsou takové, jaké byste si představovali? V současné době je zárukou úspěchu na trhu efektivní online marketing, který podnikání posune kupředu. Kompletní služby digitálního marketingu nabízí online agentura Beneficio, jež prostřednictvím různých mechanismů pomůže vaší firmě v růstu.

Marketingová agentura Beneficio se dříve zaměřovala především na tvorbu webů. V rámci přizpůsobování se požadavkům klientů se však postupně začala orientovat na online marketing, pomocí něhož zlepšuje internetovou prezentaci malých, středních i velkých firem.

Co vše zahrnují služby online marketingu?

  • Kompletní správa sociálních sítí (správa profilů na sociálních sítích, community management, influencer marketing)
  • Výkonnostní a PPC kampaně (PPC, brandové, náborové a dodavatelské kampaně)
  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO, linkbuilding, analýza klíčových slov)
  • Tvorba obsahu a e-mailing (copywriting, e-mailing, tvorba spotů, profesionální focení, video produkce)
  • Datová analytika (webová analytika, analýza chování uživatelů, analýza konkurence)
  • Marketingová strategie a vizuální kreativní koncepty (marketingová strategie, komunikační plán, media plán)

Marketingovou agenturu Beneficio lze tedy popsat mimo jiné jako SEO agenturu, PPC agenturu, webovou agenturu a zároveň specialistu na sociální sítě. Svým klientům zajišťuje full-service v oblasti digitálního marketingu, zároveň se na ni lze obrátit také za účelem tvorby e-shopu nebo jinak zaměřených webových stránek.

Full-service online marketing

Online marketing, který je podmnožinou digitálního marketingu, lze zjednodušeně definovat jako souhrn mechanismů, jež slouží k efektivní propagaci produktu nebo služby v online prostředí. Existují různé SEO agentury, PPC agentury a další online agentury orientující se pouze na některou z dílčích částí online marketingu, služby poskytované marketingovou agenturou Beneficio však pokrývají všechny jeho oblasti. Podrobněji se jednotlivými službami zabýváme níže.

Jak již bylo řečeno, online agentura Beneficio se vedle toho zabývá například také tvorbou webů, a to jak e-shopů, tak jiných webových stránek.

Správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou skvělou příležitostí k získání nových zákazníků. Zároveň nabízejí poměrně jednoduchý způsob, jak se zákazníky komunikovat a získávat od nich zpětnou vazbu. Být na sociálních sítích je dnes v případě vlastního podnikání takřka nutnost, s čímž počítá i webová agentura Beneficio – specialista na sociální sítě a online marketing jako celek.

Výkonnostní PPC kampaně

Význam PPC kampaní spočívá v možnosti získávat přesná data, přizpůsobovat jim reklamu a následně měřit účinnost provedených změn. Beneficio je marketingová a PPC agentura, která PPC kampaně sestaví a optimalizuje. Specializuje se na výkonnostní, brandové a náborové PPC kampaně, stejně tak na kampaně dodavatelské.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

SEO (Search Engine Optimization) neboli optimalizace pro vyhledávače je klíčová pro zviditelnění webových stránek a zvýšení jejich návštěvnosti. Existují SEO agentury zaměřené převážně či výhradně na optimalizaci pro vyhledávače, při využití služeb digitální agentury Beneficio je však možné počítat s kompletním servisem v oblasti online marketingu.

Tvorba obsahu a e-mailing

Kvalitní texty, fotografie, videa, rádiové spoty… Vše, co byste pro svůj byznys mohli potřebovat, pro vás bude zajištěno s nejvyšší možnou mírou profesionality. Pokud provozujete například e-shop, pomůže vám Beneficio také s e-mailingem, který dokáže znatelně navýšit vaše příjmy.

Datová analytika

K tomu, aby bylo možné přizpůsobit strategii online marketingu na míru vašemu podnikání, slouží datová analytika. Ta zahrnuje například monitoring návštěvnosti, pozice ve vyhledávačích nebo chování uživatelů.

Marketingová strategie

Součástí nabízených služeb je i příprava marketingové strategie, díky níž váš byznys dosáhne kýžených výsledků a cílů.

Tvorba e-shopu a dalších webových stránek

Marketingová agentura Beneficio se zaměřuje především na online marketing, pomocí něhož dokáže vaše podnikání efektivně zviditelnit a rozšířit. Kromě toho se na ni můžete obrátit například v případě, že potřebujete vytvořit web, ať už má jít o e-shop, nebo webové stránky jiného druhu. Agentura Beneficio je tu zkrátka od toho, aby vám a vašemu byznysu pomohla s prezentací v online prostředí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak rozjet vlastní byznys? Klíčem k úspěchu je kvalitní marketingová agentura

Hide picture