Menu
FANZINE.cz
Technologie

Jak se stát TikTok influencerem: Tipy a triky pro získání více followers

TikTok dnes vládne internetu mezi mladými lidmi. To, co je na TikToku je trendy. Influenceři, kteří na TikToku vznikají, patří mezi ty nejznámější mezi mladými. A zdá se, že na této sociální síti může uspět opravdu kdokoliv, kdo chce a dá do toho trochu píle. TikTok algoritmus totiž pomáhá novým tvůrcům a jejich videím dává šanci. Pojďme se blíže, krok po kroku, podívat na to, jak se stát influencerem na TikToku.

Jak se stát influencerem? Základní tipy

Určete si, jaký typ influencera chcete být

Základním krokem, jak se stát influencerem na TikToku, je určit si svoji cílovou oblast. Samozřejmě můžete mířit i obecně na všechny mladé lidi, ale někdy je jednodušší vybrat si nějakou oblast zájmu, ve které se stanete rychleji známými. Zároveň hlavní výhodou vlastního cílení je, že nemusíte mít tak obrovská čísla, aby se vám podařilo získat placené spolupráce.

Při výběru cílové skupiny si sepište, co vás nejvíce baví a o co se vy sami zajímáte. Nemá cenu, abyste začali tvořit obsah kolem něčeho, co vás příliš nezajímá a dělali byste to jen pro dobrá čísla. I přesto, že v tom může být větší potenciál, je téměř jisté, že vás to přestane bavit a vaše cesta za influencerstvím se vám rychle zbortí.

Dejte si jasný, pravidelný plán

Základem úspěchu na TikToku je pravidelné nahrávání videí. Pokud se rozhodnete, že budete přidávat videa jednou za týden, tak pravděpodobně rychle neporostete. Musíte zkrátka krmit TikTok algoritmus co nejčastěji. O to vyšší bude vaše šance stát se influencerem. Máte totiž větší pravděpodobnost, že se vám nějaké video chytne a začnete tak získávat vaše první tisíce sledujících.

Zkuste streamovat

Dalším krokem k získání mnoho nových TikTok followers může být streamování. Díky propracovanému systému na TikToku máte šanci i s relativně novým profilem získat mnoho sledujících vašeho streamu a ty tak převést na followers vašeho profilu. Navíc existuje žebříček streamerů, kde vás TikTok upřednostňuje na základě toho, jak často streamujete a jak jste oblíbení.

Jedinou překážkou před streamováním je hranice 1000 followers. To jde ale velmi jednoduše vyřešit. Jednoduše si můžete TikTok followers koupit. Za pár korun tak pokoříte hranici a můžete hned začít se streamem. Kde ale takové sledující koupit? Za nás doporučujeme obchod Rychlelajky.cz. Nabízejí totiž doručení ihned a sledující od nich neubývají. To jsou hlavní priority, které byste měli hledat.

Inspirujte se v zahraničí

Tohle je spíš nepovinný tip pro vás. A jde o jednu z nejjednodušších rad. Podívejte se na minimálně trendy videa v Česku. Zjistíte, že většina z nich téměř zkopírovala a nebo se ve většině inspirovala od zahraničních videí, které měly úspěch. Vyzkoušejte něco podobného. Chvíli sjíždějte TikTok a uložte si videa, která vás zaujmou a která byste rádi natočili. Uvidíte, že to pomůže.

Influencerem snadno a rychle

Vyzkoušejte nějaké kroky, které jsme zde popsali a uvidíte, že něco z toho určitě zabere. Stát se influencerem nemusí být vždycky snadné, ale není to nemožné. Pamatujte na to, že musíte být svůj, mít nějaké charisma. Bez toho to nikdy nepůjde. Každý influencer zkrátka musí vyzařovat nějakou svou energií.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak se stát TikTok influencerem: Tipy a triky pro získání více followers

Hide picture