Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Jak si ve Francii představují tajné životy superhrdinů?

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

23. 4. 2013

V lednu roku 2013 byl světu představen debut ilustrací tajného života superhrdinů od Grega Guillemina. Počkat, superhrdinové mají ještě tajnější život, než se můžeme dočíst v komiksech? Odhalte jejich největší tajemství!

Spider-man nemá čas si posedět v restauraci, radši se přecpává hamburgery. Captain America si po práci rád načne pořádnou dvanáctku. Nejmenovaná dua spolu nejen bojují proti zločinu, ale navzájem se i zahřejí během osamělých nocí.

Francouzský umělec po úspěchu svých prvních děl pracoval na mnohých dalších miniaturách, do kterých vložil realitu obyčejného života ve spojení s kostýmovanými hrdiny. Koneckonců kápě ani štít jednoho nezachrání před potřebou dojít si na záchod. Nebo aby se přímo pod maskou neudělal nepříjemný uher.

Chytré provedení a široká dostupnost

Chytrá smyčka, tedy vydávat obyčejný život za něco zvláštního, byla klíčem k úspěchu. Nadto trocha lehké sodomie a chytře skryté vulgarity. Výmluvné komentáře jednotlivých děl mluví také samy za sebe.

I když jeho dílo není k dostání zrovna zadarmo, dvacet amerických dolarů (necelé čtyři stovky korun) je za umělecké dílo poměrně nízká cena. Doporučením může být třeba fakt, že spojení jeho nápadu a retro vzhledu děl stálo nejednomu zákazníku za zmíněnou peněžní sumu. Kdo by vlastně nechtěl mít doma lechtivé portréty superhrdinů?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak si ve Francii představují tajné životy superhrdinů?

Hide picture