Jak si ve Francii představují tajné životy superhrdinů?

V lednu roku 2013 byl světu představen debut ilustrací tajného života superhrdinů od Grega Guillemina. Počkat, superhrdinové mají ještě tajnější život, než se můžeme dočíst v komiksech? Odhalte jejich největší tajemství!

Spider-man nemá čas si posedět v restauraci, radši se přecpává hamburgery. Captain America si po práci rád načne pořádnou dvanáctku. Nejmenovaná dua spolu nejen bojují proti zločinu, ale navzájem se i zahřejí během osamělých nocí.

Francouzský umělec po úspěchu svých prvních děl pracoval na mnohých dalších miniaturách, do kterých vložil realitu obyčejného života ve spojení s kostýmovanými hrdiny. Koneckonců kápě ani štít jednoho nezachrání před potřebou dojít si na záchod. Nebo aby se přímo pod maskou neudělal nepříjemný uher.

Chytré provedení a široká dostupnost

Chytrá smyčka, tedy vydávat obyčejný život za něco zvláštního, byla klíčem k úspěchu. Nadto trocha lehké sodomie a chytře skryté vulgarity. Výmluvné komentáře jednotlivých děl mluví také samy za sebe.

I když jeho dílo není k dostání zrovna zadarmo, dvacet amerických dolarů (necelé čtyři stovky korun) je za umělecké dílo poměrně nízká cena. Doporučením může být třeba fakt, že spojení jeho nápadu a retro vzhledu děl stálo nejednomu zákazníku za zmíněnou peněžní sumu. Kdo by vlastně nechtěl mít doma lechtivé portréty superhrdinů?

Jak si ve Francii představují tajné životy superhrdinů?
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.