Menu
FANZINE.cz
Technologie

Jak vybrat nejlepší herní notebook pro celou rodinu?

Vybrat ten nejlepší herní notebook může být složitá záležitost. V dnešní technologické době jsou ale notebooky nezbytností už pro děti na základní škole. A v každé rodině by měl samozřejmě alespoň jeden notebook být. Nejenom dětem pomůže při vzdělávání, ale také díky notebooku získají znalost práce s počítačem, což je v dnešní době naprostá nezbytnost. Vsaďte na herní notebook.

Herní notebooky

Všechny herní notebooky mají dedikovanou grafickou kartu. Tím pádem si na tomto stroji můžete zahrát i náročné online hry, které vyžadují opravdu vysoké rozlišení. Jejich výhodou je, že mají opravdu vysokou škálu využití a výkonný vícejádrový procesor. Repasovaný herní notebook můžete koupit již od 15.000 Kč. Většina lidí se repasovaného stroje bojí, nicméně, pokud jej nakupujete od obchodníka, a ne jednotlivce, tyto obavy jsou zbytečné. Všechny notebooky prošly testováním, a navíc na ně máte stále záruku.

Na co se zaměřit při výběru

Jako první, co by vás mělo při výběru zajímat, jsou uživatelské recenze. Najděte si na internetu zkušenosti uživatelů herních notebooků. Například herní notebook Asus vychází v recenzích jako jeden z nejlepších, co se týče poměru cena × výkon. Je třeba zjistit, jak dlouho vydrží notebook v provozu a jaké funkce je schopen nabídnout. Velký výběr kvalitních herních notebooků nabízí internetový obchod Digifit.

  • Nejčastější rozměr herního notebooku je 15 palců. Pokud jej ale nemusíte přenášet, určitě volte 17palcovou variantu, která zajistí větší prožitek ze hry. Prostě čím větší, tím lepší z herního pohledu.
  • Kapacita SSD disku by pro hraní neměla být menší než 512 GB, nicméně 1 TB disk a výš je samozřejmě nejlepší volbou.
  • Display musí mít více hertzů, nejlépe 144, ale i 240.
  • Často vám stačí základní grafika, nicméně výkonnější grafické karty zajistí lepší zážitek ze hry.

Používáte herní notebook?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak vybrat nejlepší herní notebook pro celou rodinu?

Hide picture