Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Jaké zvolit zavazadlo, aby v něm bylo i místo na knihy?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

18. 10. 2016

Patříte mezi tu část populace, která ještě nezanevřela na staré dobré knihy? Pokud jste nevyměnili papír za čtečky knih či tablety, pravděpodobně musíte řešit i problém, kam s nimi, když se přemisťujete z bodu “A” do bodu “B”. Máme proto pro vás tipy, jak si ulehčit život a mít knihy stále u sebe.

Mějte knihu vždy po ruce

Pokud jste vášnivými čtenářkami, pravděpodobně by vám vyhovovalo mít u sebe pouze knihu. V takovém případě byste se mohly nechat inspirovat psaníčkem, které vynesla Natalie Portman na premiéru filmu Černá labuť. Psaníčko totiž bylo dokonalou kopií knihy. Ačkoli se jednalo o jedinečný a originální doplněk, který podtrhl celkový look herečky, bohužel se nedá hovořit o příliš praktické věci. K běžnému nošení knihy, ať už jdete z knihovny či v případě, že ji potřebujete někam uložit, zatímco nakupujete, se hodí spíše velké kvalitní kabelky v XXL velikosti, kde se vám kromě hromady knih vejde mimo jiné i každodenní nákup.

Kabelka, kterou nikdy nezaplníte

Velké a prostorné kabelky však nejsou jen praktické, ale v posledních letech se těší i velké popularitě. I díky tomu najdete například v internetovém obchodě Bagolo.cz rozsáhlou škálu různých tvarů, barev i designových provedení.

Ať už sháníte univerzální kabelku do ruky či přes rameno, v módních barevných odstínech či klasiku v podobě kožené kabelky, dle vašich preferencí zde vyberete jak kabelku na pláž, do víru velkoměsta i pro další příležitosti. Nezapomeňte však také zohlednit vnitřní uspořádání. Někomu vyhovuje množství přihrádek, díky nimž ví, kam pro co sáhnout. Někdo naopak preferuje spíše chaos a vše pohromadě. Někdy je to až k udivení, kolik věcí se do takové kabelky vlastně vejde.

Batohy nejen na výlety

V případě, že přece jen taháte hromadu věcí a knihy nevyjímaje, možná vám přijdou vhod spíše praktické moderní batohy. Na rozdíl od těžkých kabelek nám batohy pomáhají ušetřit naše záda, neboť se jejich hmotnost rovnoměrně rozprostře. Batoh se navíc v poslední době stal synonymem městského stylu. Už dávno totiž neslouží jen k zabalení věcí na výlety do přírody. Jestliže máte z batohu respekt a obáváte se, zda jej budete umět nosit, pořiďte si batůžek vyrobený z kůže. Snadno jej pak zkombinujete i s elegantními šatičkami. Kromě kůže či koženky však můžete pořídit i stylové batohy vyrobené z nejrůznějších textilií.

Výhodou batohu rovněž je, že ve srovnání s kabelkami vám postačí jedna velikost, neboť se do něj zpravidla bez problémů vejde běžný obsah menších i větších kabelek, a to včetně vašich oblíbených knih.

Ačkoli to na přehlídkových molech ještě nedávno vypadalo, že šmrncovní a neotřelé batohy nahradí kabelky, módní doplněk v podobě kabelek jen tak něco nenahradí, ovšem může mu zdařile konkurovat, co říkáte?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jaké zvolit zavazadlo, aby v něm bylo i místo na knihy?

Hide picture