×
FANZINE.cz

Jaké zvolit zavazadlo, aby v něm bylo i místo na knihy?

Jaké zavazadlo na knihy
Zdroj: Bagolo.cz

Patříte mezi tu část populace, která ještě nezanevřela na staré dobré knihy? Pokud jste nevyměnili papír za čtečky knih či tablety, pravděpodobně musíte řešit i problém, kam s nimi, když se přemisťujete z bodu “A” do bodu “B”. Máme proto pro vás tipy, jak si ulehčit život a mít knihy stále u sebe.

Mějte knihu vždy po ruce

Pokud jste vášnivými čtenářkami, pravděpodobně by vám vyhovovalo mít u sebe pouze knihu. V takovém případě byste se mohly nechat inspirovat psaníčkem, které vynesla Natalie Portman na premiéru filmu Černá labuť. Psaníčko totiž bylo dokonalou kopií knihy. Ačkoli se jednalo o jedinečný a originální doplněk, který podtrhl celkový look herečky, bohužel se nedá hovořit o příliš praktické věci. K běžnému nošení knihy, ať už jdete z knihovny či v případě, že ji potřebujete někam uložit, zatímco nakupujete, se hodí spíše velké kvalitní kabelky v XXL velikosti, kde se vám kromě hromady knih vejde mimo jiné i každodenní nákup.

Kabelka, kterou nikdy nezaplníte

Velké a prostorné kabelky však nejsou jen praktické, ale v posledních letech se těší i velké popularitě. I díky tomu najdete například v internetovém obchodě Bagolo.cz rozsáhlou škálu různých tvarů, barev i designových provedení.

Ať už sháníte univerzální kabelku do ruky či přes rameno, v módních barevných odstínech či klasiku v podobě kožené kabelky, dle vašich preferencí zde vyberete jak kabelku na pláž, do víru velkoměsta i pro další příležitosti. Nezapomeňte však také zohlednit vnitřní uspořádání. Někomu vyhovuje množství přihrádek, díky nimž ví, kam pro co sáhnout. Někdo naopak preferuje spíše chaos a vše pohromadě. Někdy je to až k udivení, kolik věcí se do takové kabelky vlastně vejde.

Batohy nejen na výlety

V případě, že přece jen taháte hromadu věcí a knihy nevyjímaje, možná vám přijdou vhod spíše praktické moderní batohy. Na rozdíl od těžkých kabelek nám batohy pomáhají ušetřit naše záda, neboť se jejich hmotnost rovnoměrně rozprostře. Batoh se navíc v poslední době stal synonymem městského stylu. Už dávno totiž neslouží jen k zabalení věcí na výlety do přírody. Jestliže máte z batohu respekt a obáváte se, zda jej budete umět nosit, pořiďte si batůžek vyrobený z kůže. Snadno jej pak zkombinujete i s elegantními šatičkami. Kromě kůže či koženky však můžete pořídit i stylové batohy vyrobené z nejrůznějších textilií.

Výhodou batohu rovněž je, že ve srovnání s kabelkami vám postačí jedna velikost, neboť se do něj zpravidla bez problémů vejde běžný obsah menších i větších kabelek, a to včetně vašich oblíbených knih.

Ačkoli to na přehlídkových molech ještě nedávno vypadalo, že šmrncovní a neotřelé batohy nahradí kabelky, módní doplněk v podobě kabelek jen tak něco nenahradí, ovšem může mu zdařile konkurovat, co říkáte?

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..