Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Je libo sex v kleci? Japonci mají hodinový hotel ve stylu Jurského parku!

Redakce

Redakce

26. 6. 2011

obr: jurassic-park-4Jste fanoušci Jurského parku a roztodivných milostných hrátek? Pokud se chystáte v nejbližší době do Japonska, můžete své vášně spojit v jednu a navštívit hotel Jzauruss!

Foto: jurassicpark-distribur

Prostředí k pomilování, Zdroj: distributor filmu

V turisticky oblíbeném letovisku Beppu na severovýchodě japonského ostrova Kjúšú se můžete nejen vycachtat v horkých vodách zdejších pramenů, ale můžete si dopřát i zcela jiné potěšení. Vznikl tam tematický hotel lásky Jzauruss. Kdybyste šli kolem, určitě ho nepřehlédněte: vyšší budova oděná do maskáčového vzoru a ze střechy shlíží okřídlená prehistorická obluda.

Kolem hotelu jsou i další kulisy připomínající slavný sci-fi film. Nechybí majestátní brána s logem dinosaura. Za cenu přibližně třiceti dolarů si se svou drahou polovičkou či náhodnou známostí můžete na devadesát minut pronajmout pokoj s postelí v kleci, ve stylu faraonské hrobky či s podvodní tematikou. Po dobu zaplaceného času tam pak provádíte, po čem jen vaše srdéčka touží.

Copak by na to asi řekl slavný filmový otec Jurského parku Steven Spielberg? Třeba se nechá inspirovat a právě v Japonsku natočí již čtvrté pokračování Jurského parku, na které se prý chystá. Jestli to bude v roli režiséra jako u prvního a druhého dílu nebo se na něm bude podílet opět už jen jako producent, a přenechá režii Joeovi Johnstonovi, jak tomu bylo při třetím pokračování, to se teprve uvidí…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Je libo sex v kleci? Japonci mají hodinový hotel ve stylu Jurského parku!

Hide picture