×
FANZINE.cz

Je tu audioknižní nářez! Představujeme humor černý jako ASFALT

FOTO: ASFALT
ASFALT je nářez! Zdroj: Vydavatelství Walker a Volf

Máte rádi knihy, filmy, seriály, ale říkáte si, že na českém audioknižním trhu už není nic, co by stálo za to? Tak v tom případě vás rádi přesvědčíme o opaku. Je tu totiž ASFALT!

stepan-kopriva-asfalt-ilustracni
Ilustrační výřez z knižní obálky ASFALTu. Zdroj: obal knihy.

V úterý 24. června se na český trh dostala zvuková podoba kultovního románu Štěpána Kopřivy ASFALT I. s podtitulem Poslední tři týdny. V této audioknize Kopřivovy postavy ožívají prostřednictvím hlasu herce Ludvíka Krále, který celému příběhu i každé postavě vdechl nezapomenutelnou originalitu. Takhle se má totiž namlouvat správný horor se spoustou černého humoru!

A o co že to vlastně v ASFALTU I. jde? Příběh se točí kolem událostí, které rozpoutá příchod Kuffenbachova speciálního komanda do hlubin inferna. V tu chvíli totiž všichni satanáši poznají týpky, kteří jsou daleko vražednější než týden nošené Satanovy fusekle. Posluchači se pak přirozeně dočkávají brutálních bojových scén i hlášek.

ASFALT je nářez!
Zdroj: Vydavatelství Walker a Volf

Aby toho ale nebylo málo, tak druhý díl audioknihy s názvem ASFALT II. Efektivní brutalita prostřednictvím audio vydavatelství Walker & Volf spatří světlo světa už 21. července letošního roku. Kromě horkého letního počasí se tak můžete ohřát i ASFALTEM II, ze kterého sálá bublající satira.

Audionahrávku, kterou mistrně zrežíroval Radek Volf, si můžete zakoupit prostřednictvím audioportálů: Audiotéka, Palmknihy, Kosmas, Alza, Audiolibrix, Bontonland, Floowie aj.

Pokud dáváte raději přednost CD nosičům, tak si budete muset počkat do první poloviny října 2014. Na dobré věci se ale čeká s radostí. A obzvláště, pokud mají na přebalu originální kresbu Davida Hanzla.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..