Menu
FANZINE.cz
Literatura

Je tu audioknižní nářez! Představujeme humor černý jako ASFALT

Redakce

Redakce

12. 7. 2014

Máte rádi knihy, filmy, seriály, ale říkáte si, že na českém audioknižním trhu už není nic, co by stálo za to? Tak v tom případě vás rádi přesvědčíme o opaku. Je tu totiž ASFALT!

stepan-kopriva-asfalt-ilustracni

Ilustrační výřez z knižní obálky ASFALTu. Zdroj: obal knihy.

V úterý 24. června se na český trh dostala zvuková podoba kultovního románu Štěpána Kopřivy ASFALT I. s podtitulem Poslední tři týdny. V této audioknize Kopřivovy postavy ožívají prostřednictvím hlasu herce Ludvíka Krále, který celému příběhu i každé postavě vdechl nezapomenutelnou originalitu. Takhle se má totiž namlouvat správný horor se spoustou černého humoru!

A o co že to vlastně v ASFALTU I. jde? Příběh se točí kolem událostí, které rozpoutá příchod Kuffenbachova speciálního komanda do hlubin inferna. V tu chvíli totiž všichni satanáši poznají týpky, kteří jsou daleko vražednější než týden nošené Satanovy fusekle. Posluchači se pak přirozeně dočkávají brutálních bojových scén i hlášek.

FOTO: ASFALT

ASFALT je nářez!
Zdroj: Vydavatelství Walker a Volf

Aby toho ale nebylo málo, tak druhý díl audioknihy s názvem ASFALT II. Efektivní brutalita prostřednictvím audio vydavatelství Walker & Volf spatří světlo světa už 21. července letošního roku. Kromě horkého letního počasí se tak můžete ohřát i ASFALTEM II, ze kterého sálá bublající satira.

Audionahrávku, kterou mistrně zrežíroval Radek Volf, si můžete zakoupit prostřednictvím audioportálů: Audiotéka, Palmknihy, Kosmas, Alza, Audiolibrix, Bontonland, Floowie aj.

Pokud dáváte raději přednost CD nosičům, tak si budete muset počkat do první poloviny října 2014. Na dobré věci se ale čeká s radostí. A obzvláště, pokud mají na přebalu originální kresbu Davida Hanzla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Je tu audioknižní nářez! Představujeme humor černý jako ASFALT

Hide picture