Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Joanne K. Rowlingová potvrzuje: Budou dva nové filmy s Harry Potterem

Olga Buriánková

Olga Buriánková

5. 3. 2016

Od chvíle, kdy se před pěti lety do našich kin dostal poslední díl série Harry Potter, se tento svět stal osamoceným místem. Od té doby si fanoušci musejí vystačit se sledováním těchto sedmi filmů znovu a znovu, kdykoliv venku prší, jsou nemocní nebo je třeba neděle.

FOTO: Harry Potter a jeho magie

J. K. Rowlingová dokázala vytvořit svět plný okouzlující magie.
Zdroj: Warner Bros.

Ale je čas k radosti. Neoddiskutovatelně. Autorka Harryho Pottera, Joanne Kathleen Rowlingová, konečně potvrdila, že fanoušci kouzelníka s jizvou na čele se mohou těšit na pokračování svého milovaného cyklu. A nečeká je pouze jeden, ale hned dva další Harry Potter filmy. Což původně nikdo nečekal a teď se jeho ctitelé nemohou dočkat!

Přes Twitter Rowlingová odpověděla jednomu ze svých fanoušků, že nový Harry Potter již existuje. Jedná se o takzvanou spin off sérii (nenavazuje přímo na předchozí cyklus, ale je z něho odvozena a odehrává se ve stejném světě). Fantastic Beasts (Fantastická zvířata) by měla sestávat ze tří filmů, a ne jenom jednoho jak si původně všichni mysleli.

j-k-rowlingova-fantastická zvířata a kde je najit

Zdroj: knižní obálka.

Zpráva o prvním z těchto nových Harry Potter filmů, Fantastic Beasts a Where to Find Them (Fantastická zvířata a kde je můžeme najít), bude vypuštěn do světa 18. listopadu, což znamená, že rozhodně není příliš brzy začít odpočítávání. První film trilogie, která je založena na Fantastic Beasts – učebnici psané 70 let před časem Harryho Pottera, hvězdou Eddie Redmaynem, autorem učebnic Newt Scamander.

Ale až do těchto dnů se myslelo, že film bude pouze jediný. Proto zpráva, že fanoušky čekají tři nevyhnutelně brilantní filmy, je rajská hudba pro jejich uši.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Joanne K. Rowlingová potvrzuje: Budou dva nové filmy s Harry Potterem

Hide picture