Menu
FANZINE.cz

Joe Hill vytáhl po Černé krabici knihu Rohy

Redakce

Redakce

1. 7. 2010

Láska je silná věc, ale dokáže člověk uchránit před tím, aby zničil sám sebe? Když se ďábel mstí za zlo, není spíš andělem? Proč má ale rohy? Román Joea Hilla má až filosofický podtext, ale také strhující zápletku.

Ilustrace na obálce knihy Rohy

Joe Hill, vlastním jménem Joseph Hillstrom King, je synem legendárního Stephena Kinga. A jak se ukazuje, jablko opravdu nepadá daleko od stromu. Hill byl několikrát oceněn za řadu svých povídek, do povědomí čtenářů se ale dostal knihou Černá krabice. Stejně jako jeho otec se ubírá směrem fantastického hororu – a očividně se mu daří.

Je to rok, co Iggy Perrish přišel o svou milovanou dívku. Byl podezříván a obviněn. A i když on vrahem nebyl, falešné obvinění mu zničilo život. Když se po propité noci probudí s rohy na hlavě, už ví, že není nic jednoduššího než dostát své pověsti ďábla.

I se svou novou knihou Rohy slaví Joe Hill úspěch. V Americe se stala okamžitě bestsellerm. Není to totiž je thriller se střepy nadpřirozena. Ať zní příběh jakkoliv kýčovitě, Joe Hill dává mu dal nový rozměr – reálnost. Budete se bát, budete se usmívat a možná i smát. A to je to co dělá tuto knihu tak skvělou.

Rohy vyšly v polovině června u nakladatelství Pavel Dobrovský – BETA.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Joe Hill vytáhl po Černé krabici knihu Rohy

Hide picture