×
FANZINE.cz

Johnny Depp v komiksovém světě Marvelu. Zahraje si Doctora Strange?

Johnny Depp Piráti
Johnny Depp v zatím posledním díle Pirátů z Karibiku. Zdroj: Distributor

Na internetu se objevila zpráva, že Johnny Depp zavítal do studia Marvelu. Internetové zdroje říkají, že se jednalo o schůzi ohledně obsazení role Doctora Strange.

Johnny Depp v zatím posledním díle Pirátů z Karibiku. Zdroj: Distributor

Herec Johnny Depp se pravděpodobně připojí k veliké škále herců, kteří svým talentem přispívají ke zhmotnění komiksového světa. Podle zpráv z Latino-Review se Johnny Depp sešel s vedoucími studia Marvel a projednávali spolu obsazení Johnnyho do chystaného filmu Dr. Strange.

Každý ví, že Depp má díky své výdělečnost silně nabitý program, proto by byla hloupost, aby se pouštěl do natáčení filmu, když má nachystaný další díl Pirátů z Karibiku a další jiné projekty. Jenže vlastníkem Marvel studia je Disney a pro Disney je Johnny Depp doslovně zlatý důl. Zasadit ho do komiksového světa by znamenalo narazit na zlatou žílu a to i za cenu posunutí data Pirátů.

Dr. Strange je komiksová postava vytvořená Stanem Leem a Stevem Ditkem. Jedná se o úspěšného doktora a vědce, který přežije vážnou nehodu a přijde o ruce. Protože jeho disciplínou je neurochirurgie, tak nemůže dále pracovat. Jiné práce odmítá. Na mizině se rozhodne vyhledat tibetského mnicha, který ovládá magii. Z Doctora se přes očistnou cestu stane jeho žák, který převezme veškeré znalosti svého mistra.

doctor strange marvel comics cover
Obálka komiksu o Dr. Strangovi. Zdroj: Marvel

Strange patří do třetí marvelovské fáze. Měl by se objevit po boku dalších superhrdinů ve třetím díle Avengers. Je možné, že se dočkáme prvního pohledu na Doctora už v Avengers: Age of Ultron. Potitulkové scény nás naučily čekat nečekané.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..