Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Jste zvědaví, jak budou vypadat boje v Pacific Rim? Podívejte se na video

Jan Uhlík

Jan Uhlík

1. 7. 2013

Pacific Rim Kaiju

Tvůrci sci-fi snímku Pacifik Rim plně rozjeli propagační kampaň a nabízí nám náhled do samotného filmu. Jako bonus zveřejnili video se zákulisními scénami.

Pacific Rim Kaiju

Kaiju v celé své kráse. Zdroj: reprofoto youtube.com

Premiéra nového filmu režiséra Guillerma del Tora se přibližuje a producenti se rozhodli ukázat nám několik málo scének. Pacific Rim se odehrává v budoucnosti, kde se prastará rasa podmořských monster Kaiju pokusí o ovládnutí souše. Na ochranu lidstva vyrobily vlády robotické bojovníky, které pojmenovaly Jaegers (Lovci). Roboti ovládaní lidmi se pokusí o odvrácení apokalypsy a zničení Kaiju.

Díky prvnímu klipu můžeme vidět část bitvy mezi robotem a monstrem. Všimněte si vytříbených efektů a krásného grafického zpracování.

video
play-sharp-fill

 

Další scénka nám ukáže herecké výkony dvou představitelů. V roli obchodníka Hannibala Chaua uvidíme Rona Perlmana (Hellboy) a Dr. Newtona Geszlera si zahraje Charlie Day (Šéfové na zabití).

video
play-sharp-fill

 

Jako poslední přidáváme zmíněný bonus od tvůrců. Na videu nám byl umožněn přístup do zákulisí. Scény z klipu jsou posbírané během celého natáčení.

video
play-sharp-fill

Film dorazí do našich kin 11. července a bude dostupný i ve 3D.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jste zvědaví, jak budou vypadat boje v Pacific Rim? Podívejte se na video

Hide picture