Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Jupiter Ascending od Wachowských má své datum i hlavní obsazení

Redakce

Redakce

17. 3. 2013

Mila KunisVe vesmíru, kde jsou lidé na nejnižší příčce evoluce, se Královna vesmíru snaží zabít mladou lidskou dívku, která by mohla znamenat konec královniny vlády. Právě tohoto příběhu se ujali sourozenci Wachowští, jejichž nejznámějším počinem je trilogie Matrix.

Mila Kunis. Zdroj: reprofoto: youtube.com

Mila Kunis. Zdroj: reprofoto: youtube.com

Sourozencům Wachowským se nikdy nepodařilo dosáhnout takového finančního úspěchu jako s trilogií Matrix. Ale protože Matrix stále znamená pro mnohá studia hodně, Wachowští se plnou parou řítí vpřed k dalšímu velkolepému projektu – Jupiter Ascending.

Jedná se o futuristické drama postavené do budoucnosti, kde se lidé stali nejnižším článkem na intergalaktickém totemu. S Milou Kunis, Channingem Tatumem a slibným základem má Jupiter Ascending velký potenciál a studio Warner Bros. do snímku vložilo svou víru. Datum bylo stanoveno na 25. července 2014 a vypadá to, že v tomto létě nás čeká velká filmová soutěž.

Pro Warner Bros. jsou typická právě data ke konci července. Tehdy vyšly počiny jako Temný rytíř povstal (20.7.), Harry Potter a relikvie smrti, 2. část (15.7.), Temný rytíř (18.7.) a Počátek (16.7.) Jupiter Ascending nebude jediný film, který bude bojovat o přízeň. Fox 18.7. představí X-Men: Days of Future Past a přesně proti Wachowským nastoupí i Hercules s Dwaynem Johnsonem.

K dalším dobrým zprávám patří i to, že na výrobě Jupiter Ascending se bude podílet skladatel Michael Giacchino (Alias, Ztraceni, Star Trek).

Léto 2014 se už rychle blíží a zdá se, že je málo času na přípravu tak velkého snímku. Ale Warner Bros. má očividně mnoho sebevědomí a Wachowští se ještě nikdy nevzdali.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jupiter Ascending od Wachowských má své datum i hlavní obsazení

Hide picture