Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Jurský park 3D zveřejnil trailer. Premiéra se chystá na duben 2013

Marek Jedinák

Marek Jedinák

10. 11. 2012

Původní Jurský park Stevena Spielberga se dočká remaku ve 3D. Film, který se stal ve své době suverénně nejziskovějším audiovizuálním projektem, se chystá zaútočit na světová kina v dubnu roku 2013. Podívejte se na trailer.

Úspěšná filmová značka Jurský park založená na stejnojmenné knížce Michaela Crichtona totiž v příštím roce oslaví magických 20 let své existence. Při té příležitosti bude do kin uvedena také remasterovaná verze ve 3D, která by však dle prozatímních vyjádření neměla žádným způsobem obsáhnout nové či dříve nepoužité scény, jako to má v oblibě například George Lucas.

Čtěte také: Jurský Park 4: Steven Spielberg se vrací k dinosaurům v dalším pokračování

Steven Spielberg na loňském Comic Conu v San Diegu v podstatě definitivně oficiálně potvrdil přípravy čtvrtého pokračování, které by dle režiséra třetího dílu Joea Johnstona měly vyústit ve zcela novou trilogii.

Tomuto kroku nelze upřít ani jiný, neméně důležitý fakt. Spielberg se snaží diváky trochu proklepnout, aby zjistil, jak moc je stále Jurský park populární a jaký zvládne vygenerovat zisk.

Jurský park 3D (Jurassic Park)

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
USA, 1993, 127 min

Režie: Steven Spielberg
Hrají: Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough, Joseph Mazzello, Ariana Richards, Samuel L. Jackson, B.D. Wong, Wayne Knight, Miguel Sandoval, Dean Cundey, Brian Smrz, Bob Peck

Premiéra v ČR: 11. dubna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jurský park 3D zveřejnil trailer. Premiéra se chystá na duben 2013

Hide picture