Justice League se pomalu rýsuje. The Rock má být nový Green Lantern

john stewart rockNa internetu se objevila zvěst o tom, že by si Dwayne Johnson mohl zahrát Johna Stewarta v připravovaném souboji Supermana a Batmana. To by mu otevřelo dveře do gigantu Justice League.

john stewart rock
John Stewart, jeden z několika superhrdinů, kteří si mohou říkat Green Lantern.

Dwayne Johnson zažil nejúspěšnější rok ve své kariéře. Získal prvenství ve vydělávání peněz pro producenty a hrál, kde mu bylo dovoleno. Rok teprve začal a už tu má další nové možné angažmá, tentokrát v komiksovém DC světě.

DC nedávno oznámili, že se dočkáme samostatného filmu Wonder Woman a Justice League, obdoby marvelovských Avengers, a k tomu samozřejmě pokračování Muže z oceli, jehož první díl položil základy pro Ligu spravedlivých. Začalo se spekulovat, kdo by se mohl objevit po boku tří jistých superhrdinů a znenadání se ve vodách internetu objevila teorie o Green Lanternovi.

Tentokrát, oproti filmu z roku 2011, se jedná o Green Lanterna Johna Stewarta. Jak již bývá zvykem, tak se začaly vynořovat zprávy o tom, kdo by se mohl role zmocnit. První z nich hovořila o jméně Denzel Washington. Tato informace se ihned vyvrátila.

V další figuruje Johnson, který dokonce retweetoval zprávu šířící se po internetu, ale sám k ní nedodal žádné doplňující informace. Zřejmě byl překvapen stejně jako fanoušci po celém světě.

Justice League se pomalu rýsuje. The Rock má být nový Green Lantern
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.