Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Justice League se pomalu rýsuje. The Rock má být nový Green Lantern

Jan Uhlík

Jan Uhlík

5. 1. 2014

john stewart rockNa internetu se objevila zvěst o tom, že by si Dwayne Johnson mohl zahrát Johna Stewarta v připravovaném souboji Supermana a Batmana. To by mu otevřelo dveře do gigantu Justice League.

john stewart rock

John Stewart, jeden z několika superhrdinů, kteří si mohou říkat Green Lantern.

Dwayne Johnson zažil nejúspěšnější rok ve své kariéře. Získal prvenství ve vydělávání peněz pro producenty a hrál, kde mu bylo dovoleno. Rok teprve začal a už tu má další nové možné angažmá, tentokrát v komiksovém DC světě.

DC nedávno oznámili, že se dočkáme samostatného filmu Wonder Woman a Justice League, obdoby marvelovských Avengers, a k tomu samozřejmě pokračování Muže z oceli, jehož první díl položil základy pro Ligu spravedlivých. Začalo se spekulovat, kdo by se mohl objevit po boku tří jistých superhrdinů a znenadání se ve vodách internetu objevila teorie o Green Lanternovi.

Tentokrát, oproti filmu z roku 2011, se jedná o Green Lanterna Johna Stewarta. Jak již bývá zvykem, tak se začaly vynořovat zprávy o tom, kdo by se mohl role zmocnit. První z nich hovořila o jméně Denzel Washington. Tato informace se ihned vyvrátila.

V další figuruje Johnson, který dokonce retweetoval zprávu šířící se po internetu, ale sám k ní nedodal žádné doplňující informace. Zřejmě byl překvapen stejně jako fanoušci po celém světě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justice League se pomalu rýsuje. The Rock má být nový Green Lantern

Hide picture