Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Justice League: Warner chce obsadit do role Batmana Bena Afflecka

Denisa Marešová

Denisa Marešová

11. 2. 2013

affleck-daredevilKolem připravovaného filmu Justice League koluje spousta informací. Jednou z nich je i ta, že studio Warner Bros chce angažovat Bena Afflecka do role Batmana.

Ben Affleck jako slepý hrdina Daredevil. Zdroj: distributor filmu

Ben Affleck jako slepý hrdina Daredevil. Zdroj: distributor filmu

Projekt Justice League by měl mít premiéru někdy roku 2015. Nyní se dostává do povědomí lidí a fanoušků převážně kvůli velkým problémům se scénářem a sestavením hlavního štábu včetně hereckého obsazení.

Studio prý oslovilo Bena Afflecka jako potenciálního režiséra a zároveň i představitele jedné z postav. Konkrétně by se mělo jednat o postavu Batmana. Nebylo by to tedy poprvé, kdy by Affleck režíroval film, ve kterém si zahrál i jednoho z protagonistů (sám sebe režíroval např. ve snímku Gone Baby Gone).

Pokud by Ben Affleck roli Batmana přijal, porušil by nepsané pravidlo, které zakazuje mít v životopisu dva různé superhrdiny. Ben Affleck už má totiž na kontě Daredevila.

Toto pravidlo se zdá ovšem dnes už trošku překonané. Důkazem může být kupříkladu Ryan Reynolds. Ten si zahrál komiksového hrdinu Green Lanterna a zároveň postavu Deadpoola ve snímku X-Men Origins: Wolverine.

Navíc dalším přečinem proti tomuto pravidlu je také poslední dobou velmi probíraný fakt, že režisérem nového dílu ságy Star Wars se stane J. J. Abrams, tvůrce série Star Trek.

Kdo usedne do režisérského křesla a které hvězdy ztvární hlavní hrdiny, se tedy zatím stoprocentně neví, ale bude zajímavé sledovat další vývoj situace okolo projektu Justice League.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justice League: Warner chce obsadit do role Batmana Bena Afflecka

Hide picture