Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

Kanadský pár oslavil výročí v helmách vojáků ze Star Wars

Redakce

Redakce

8. 1. 2011

Proslavit se nejde příliš lehce. Aby toho člověk dosáhl, musí přijít s něčím opravdu originálním. Manželům Evansovým se to podařilo. Už čtyři roky zveřejňují na internetu své fotky v maskách Stormtrooperů.

Plakát k prvnímu filmu

Vše začalo v roce 2006, kdy se Red a Jonny rozhodli navzájem si slíbit nehynoucí lásku a navždy spojit své životy. Ženich však dostal bláznivý nápad a na veletrhu hraček zakoupil pár bílých přileb patřících ke kostýmu Stormtrooperů – úderné pěchoty Galaktického Impéria ze světa Hvězdných válek.

Od tohoto dne začali novopečení manželé Evansovi pořizovat snímky, na nichž se neukázali jinak než právě ve zmíněných helmách. Fotografie umisťují na internetové album Flickr, kde za celou dobu nashromáždili přes tisíc momentek. Zprvu vše plánovali jako pouhou recesi za účelem pobavení příbuzných a známých, vtípek však přerostl v něco daleko většího. Dnes frekvence zobrazování jejich snímků dosáhla 100 zhlédnutí za minutu.

Mezi nejnovější přírůstky do rodinného alba patří i fotografie páru při oslavě výročí. Černý oblek a šaty doplňují nezbytné helmy. A protože Hvězda smrti se nachází přece jen trochu z ruky, svatbu si Evansovi připomenuli u Niagarských vodopádů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kanadský pár oslavil výročí v helmách vojáků ze Star Wars

Hide picture