Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Kapitán Amerika bude mít pokračování. Premiéra má být v dubnu 2014

Martin Peška

Martin Peška

6. 4. 2012

FOTO: Kapitán AmerikaOficiální datum premiéry pokračování filmu Kapitán Amerika bylo stanoveno na 4. dubna 2014.

FOTO: Kapitán Amerika

Fanoušci herce Chrise Evanse, představitele Kapitána Ameriky, si tak po letošní premiéře filmu Avengers budou muset počkat dva roky, než se jejich hrdina opět objeví v kinech.

Kdo je Kapitán Amerika?
Steve Rogers (Chris Evans) je idealistický mladík, který stejně jako drtivá většina jeho vrstevníků touží vstoupit do armády, aby mohl Americe pomoci zdolat nacisty, až se jeho země zapojí do 2. světové války. Jenže nemá sebemenší šanci, protože je podměrečný a neduživý, a jediným jeho předpokladem je zarputilost, s jakou se nechává opakovaně vyhazovat od odvodových komisí. Ta ve finále rozhodne o tom, že ho vyberou jako vhodného kandidáta pro unikátní vědecký experiment, který má Americe produkovat Supervojáky.

Jeho premiéra se vydaří a ze Stevea se díky vědeckému týmu, vedenému dr. Erskinem (Stanley Tucci), stane dokonalá lidská bytost.

Přečtěte si recenzi prvního filmu s názvem Kapitán Amerika: První Avenger »

Americké servery nyní spekulují, zda se dočká pokračování i další člen Avengers (Mstitelé), tedy Hulk. Vychází přitom z faktu, že Thor i Iron Man by měli mít pokračování už příští rok.

„Studio Marvel asi počká až do roku 2014, než vypustí do světa dalšího Kapitána. Má totiž ještě připraveno spoustu dalších projektů. Chtějí se o své filmy pořádně postarat,“ dodává k tomu Chris Evans.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kapitán Amerika bude mít pokračování. Premiéra má být v dubnu 2014

Hide picture