×
FANZINE.cz

Katee Sackhoff chce roli ve Star Wars. Harley Quinn by také neodmítla

Katee Stackhoff Big Bang theory
Katee jako nejžhavější výplod Howardovi fantasie. Zdroj: youtube.com

Katee Battlestar GalacticasBlonďatá kráska Katee Sackhoff se rozpovídala o svých vysněných rolích. Vždy si chtěla zahrát Jokerovu partnerku Harley Quinn. Navíc by dala cokoliv, aby si zahrála i třeba jen skálu v nových Star Wars.

Katee jako nejžhavější výplod Howardovi fantasie. Zdroj: youtube.com

Katee Sackhoff se proslavila především díky své roli v seriálu Battlestar Galactica. Ztvárnila zde obětavou Karu Thrace, jednu z několika hlavních postav. Naposledy jsme jí mohli vidět v novém Riddickovi, kde si zahrála Dahl. Před nedávnem si zahrála sama sebe v jednom díle Teorie velkého třesku.

Jelikož se Katee plně oddala své roli v seriálu tak jsme neměli mnoho šancí jí na plátně vidět. To se ale změní. Katee dostala příležitost zahrát si v „ženském expendables“, kterého se dočkáme zřejmě v příštím roce. Sackhoff ví, že kariéru má teprve před sebou, a rozpovídala se v jednom ze svých interview o hereckých touhách.

„Myslím, že bych dokázala dát své prvorozené za roli Harley Quinn,“ vtipkuje Katee. Přiznala, že miluje komiksy a obzvlášť postavu Harley, která je zároveň její nejoblíbenější. Hraní v komiksových adaptacích si sice nevyzkoušela, ale za to si vyzkoušela dabování postavy v animovaném Batman: Rok jedna a Star Wars: Klonové války.

Katee Battlestar Galacticas
Katee Sackhoff ve své nejdůležitější roli Kary Thrace. Zdroj: distributor

Katee přiznala i svou slabost pro Star Wars, které pro její dětství mnohé znamenalo a zároveň považuje celou ságu za tu nejlepší filmovou. Obdivuje především její návaznost. Vždy chtěla být Hanem Solem. „Zahrála bych si ve Star Wars klidně i skálu, jen by musel mé přání J.J. vyslyšet.“

Mladá ambiciózní herečka je sice hodně náruživá, ale má se o co opřít. Jaká role by podle vás Katee Sackhoff seděla ve Star Wars nejvíce?

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..