Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Katee Sackhoff chce roli ve Star Wars. Harley Quinn by také neodmítla

Jan Uhlík

Jan Uhlík

14. 1. 2014

Katee Battlestar GalacticasBlonďatá kráska Katee Sackhoff se rozpovídala o svých vysněných rolích. Vždy si chtěla zahrát Jokerovu partnerku Harley Quinn. Navíc by dala cokoliv, aby si zahrála i třeba jen skálu v nových Star Wars.

Katee Stackhoff Big Bang theory

Katee jako nejžhavější výplod Howardovi fantasie. Zdroj: youtube.com

Katee Sackhoff se proslavila především díky své roli v seriálu Battlestar Galactica. Ztvárnila zde obětavou Karu Thrace, jednu z několika hlavních postav. Naposledy jsme jí mohli vidět v novém Riddickovi, kde si zahrála Dahl. Před nedávnem si zahrála sama sebe v jednom díle Teorie velkého třesku.

Jelikož se Katee plně oddala své roli v seriálu tak jsme neměli mnoho šancí jí na plátně vidět. To se ale změní. Katee dostala příležitost zahrát si v „ženském expendables“, kterého se dočkáme zřejmě v příštím roce. Sackhoff ví, že kariéru má teprve před sebou, a rozpovídala se v jednom ze svých interview o hereckých touhách.

„Myslím, že bych dokázala dát své prvorozené za roli Harley Quinn,“ vtipkuje Katee. Přiznala, že miluje komiksy a obzvlášť postavu Harley, která je zároveň její nejoblíbenější. Hraní v komiksových adaptacích si sice nevyzkoušela, ale za to si vyzkoušela dabování postavy v animovaném Batman: Rok jedna a Star Wars: Klonové války.

Katee Battlestar Galacticas

Katee Sackhoff ve své nejdůležitější roli Kary Thrace. Zdroj: distributor

Katee přiznala i svou slabost pro Star Wars, které pro její dětství mnohé znamenalo a zároveň považuje celou ságu za tu nejlepší filmovou. Obdivuje především její návaznost. Vždy chtěla být Hanem Solem. „Zahrála bych si ve Star Wars klidně i skálu, jen by musel mé přání J.J. vyslyšet.“

Mladá ambiciózní herečka je sice hodně náruživá, ale má se o co opřít. Jaká role by podle vás Katee Sackhoff seděla ve Star Wars nejvíce?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Katee Sackhoff chce roli ve Star Wars. Harley Quinn by také neodmítla

Hide picture