×
FANZINE.cz

Kdy vyjde iPhone 5? Známe datum vydání

U společnosti Apple bývá pravidlem zahájení prodejů nové generace telefonů řady iPhone během června. Proč tedy iPhone 5 vyjde letos až během září?

FOTO : IPhone 4
Jak moc se bude iPhone 5 lišit od svého předchůdce? Zdroj: Apple.com

Podle světoznámé agentury Bloomberg, jež citovala nejmenovanou, vysoce postavenou osobu z vedení společnosti Apple, vyjde iPhone 5 během letošního září. Telefon je již minimálně ve fázi prototypu. Z technického hlediská má být osazen zejména nadupaným procesorem A5, jehož větší verze byla využita i u námi recenzovaného iPadu 2. V porovnání se současným iPhonem 4 má být tedy minimálně dvakrát výkonnější.

Přečtěte si o Číňanovi, který iPad 2 zaplatil ledvinou!

Několikaměsíční zdržení zahájení prodejů podle Bloombergu způsobilo dolaďování nového operačního systému iOS 5, žhavé novinky očekávané všemi fanoušky Applu. Dalších změn se má také dočkat fotoaparát telefonu. Počet megapixelů má být navýšen z pěti na osm. Analytici předpokládají, že se již v brzké době mohou začít objevovat nové aplikace, které nebudou zpětně kompatibilní se staršími přístroji, takže si majitelé iPhonů 3G a 3GS už některé novější hry nezahrají.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..