Menu
FANZINE.cz
Komiks

Kick-Ass 3 se konečně ukázal na amerických pultech

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

9. 8. 2013

Ano, dámy a pánové, Dave je zpátky ve svém žluto-zeleném trikotu. A jak už bylo prezentováno dříve, je to skutečně naposledy. Třetí díl komiksu a druhý film dají prostě létu konečně pořádně na prdel. A na co se můžete těšit?

uvodni John Romita Jr.: Kick-Ass #3

Premiéra už je za námi. Anglické vydání třetího Kick-Ass konečně poprvé k dostání už 5. června. I když některá fakta byla známa už docela dlouho předem, vydání také přineslo pár zajímavých novinek.

Například si na objednávku můžete vybrat z šesti různých obálek, pod které se podepsala velká jména jako Adam Kubert, Adam Hughes nebo samozřejmě John Romita Jr., každý z nich si navíc střihnul jiný charakter z komiksu. Všech šest jich dohromady dokonce tvoří plakát se skrytou zprávou.

A jak to bude dál

Poodhalený příběh není o nic méně zajímavý. Hit-Girl ve vězení, Kick-Ass, který je vůdcem zbylých superhrdinů, pochybuje o sobě i celé situaci, do které se zapletl. Dokonce chce pověsit oblek na hřebík (už zase), ale skončí na cestě za záchranou své nebezpečné partnerky.

Po Davovi půjdou kriminálníci i policie. Po masakru, kterým končila dvojka, je prostě veřejným nepřítelem číslo jedna. Kde jednička byla příjemná, často se dala brát s nadhledem a humorem, tam druhý díl zaťal do o hodně temnějšího a krvavého masa. Uvidíme v jakém duchu příběh skončí.

Vypadá snad Hit-Girl, že se ve vězení bojí?

Mark Millar opakovaně potvrdil, že dalšího pokračování komiksu se nedočkáme. I když mu vzhledem k popularitě Kick-Ass musí unikat velký zisk, nechal se slyšet, že zakončení příběhu vyplynulo přirozeně a sérii už vnitřně uzavřel. No, o to víc se na trojku celá komiksová komunita třese.

Není třeba zoufat, jiné projekty, například samostatné série s Hit-Girl, budou vycházet dál. Rozjetá série ale vymře po meči.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kick-Ass 3 se konečně ukázal na amerických pultech

Hide picture