Menu
FANZINE.cz
Literatura

Kim Harrison se rozhodla Nikdy nezemřít. Povede se jí to díky sérii o Rachel Morganové?

Redakce

Redakce

9. 6. 2011

OBR: Kim Harrison - Nikdy NezemřítČeského překladu se dočkal již třetí díl ze zatím devítidílné sérii o čarodějce Rachel Morganové, který nese název Nikdy nezemřít. Autorka Kim Harrison pokračuje v jízdě, jež započala v předchozích románech, dokonce přihodila kupu problémů navrch. Nudit se jistě nebude ani Rachel, ani čtenář.

Ilustrace na obálce knihy Nikdy nezemřít Autor: Adam Dragon

Zrzavou bojovnici se stvořeními z temnot Rachel Morganovou spisovatelka Kim Harrison čtenářům poprvé představila v románu Mrtvá čarodějka přichází. Od samého začátku se brodila záplavou starostí. I proto doufala, že by jí mohl s řešením některých problémů pomoci Hodný, zlý a nemrtvý. Jak ale naznačuje anotace zatím posledního do českého jazyka přeloženého románu Nikdy nezemřít, na čarodějku toho čeká ještě hodně.

OBR: Kim Harrison - Nikdy Nezemřít

Oplývat sexy tvářičkou a svůdnou postavou nemusí být vždy výhra, pokud navíc dotyčná nasazuje klepeta krvesajům a jim podobným, mohl by se z této kombinace stát velice nepříjemný malér. Své o tom ví Rachel Morganová. Pod sukni se jí snaží dostat jak její upírská spolubydlící, tak pohledný upír. Kromě postelových záležitostí však Rachel řeší i jiné, závažnější dilema. Rozhoduje se totiž, na čí stranu se dát v nadcházející válce městského podsvětí.

Čtěte také ukázku z knihy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kim Harrison se rozhodla Nikdy nezemřít. Povede se jí to díky sérii o Rachel Morganové?

Hide picture