Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

Kim Harrisonová a tři noví přátelé čarodějky Rachel. Hodný, zlý a nemrtvý

Redakce

Redakce

28. 9. 2010

První díl série o čarodějce Rachel Morganové, Mrtvá čarodějka přichází, se na našich pultech ani pořádně nezahřál a už mu nakladatelství Fantom Print posílá bratříčka. Pokud vás zajímá, jak příběh nemotorné, smůlou pronásledované Rachel pokračuje, sledujte v nejbližších dnech pozorně výlohy knihkupectví. Rachel tam na vás bude čekat.

Ilustrace na obálce knihy Hodný, zlý a nemrtvý Autor: Dorothea Bylica

Hodný, zlý a nemrtvý nás opět přivádí do temného města Cincinnati, kde vedle lidí naprosto volně a svobodně žijí inderlanďané – upíři, vlkodlaci, černokněžníci a další nadpřirozené bytosti. Rachel Morganová, bývalá zaměstnankyně IBA (Inderlandská bezpečnostní agentura), jen tak tak unikla ze spárů smrti, ale rozhodně se nehodlá věnovat poklidnému živobytí. Právě naopak.

Pronásleduje ty nejhorší existence celého Cincinnati a koleduje si o průšvih. A nebyla by to Rachel, kdyby si ho nakonec opravdu nevykoledovala. Co když si ale začne hrát se silami mnohonásobně převyšujícími tu její? Bude jí tentokrát stačit štěstí a pomocné ruce upírky Ivy a skřítka Jenkse?

Kim Harrison: Hodný, zlý a nemrtvý

Román Hodný, zlý a nemrtvý americké spisovatelky Kim Harrisonové získal ocenění P.E.A.R.L. (Paranormal Excellence Award for Romantic Literature) pro rok 2005, stejně jako předchozí díl série, Mrtvá čarodějka přichází, v roce předešlém. Knihy Kim Harrisonové, jejichž názvy důmyslně parafrázují názvy filmů Clinta Eastwooda, si získaly po celém světě miliony fanoušků. U nás si dokonce smolařka Rachel vybudovala fanouškovskou základnu natolik silnou, že nakladatelství Fantom Print urychlilo vydání druhého dílu a Hodný, zlý a nemrtvý se na pultech knihkupectví objeví již v nejbližších dnech.

Knižní série o Rachel Morgan:

  • Dead Witch Walking (2004, č. Mrtvá čarodějka přichází, Fantom Print 2010)
  • The Good, The Bad and the Undead (2005, č. Hodný, zlý a nemrtvý, Fantom Print 2010)
  • Every Which Way But Dead (2005)
  • A Fistful of Charms (2006)
  • For A Few Demons More (2007)
  • The Outlaw Demon Wails (2008)
  • White Witch, Black Curse (2009)
  • Black Magic Sanction (2010)

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kim Harrisonová a tři noví přátelé čarodějky Rachel. Hodný, zlý a nemrtvý

Hide picture