Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Knights of Badassdom: trailer. Když se parta nerdů oblékne za rytíře

Redakce

Redakce

29. 7. 2011

OBR: Knights of BadassdomNadšenci středověkého válečnictví se shromáždí u lesa ve svém naleštěném brnění, aby svedli krvavou bitvu a vydobyli si tak čest a uznání a možná i ruku krásné bojovnice. Když je však ze samotných pekel vyvolán démon, nastavená realita se stává reálnější.

OBR: Knights of Badassdom

A tehdy se to zvrtlo, Zdroj: youtube.com

Král všech bláznivých nadšenců Joe Lynch (s Davidem Lynchem nejsou pokrevně spjati) naverboval do svých řad spoustu udatných a chrabrých válečníků, kteří již bojovali v proslulých seriálech. Jmenovitě se můžeme těšit na Dannyho Pudiho (Community), Ryana Kwantena (True Blood), Summer Glau (Firefly, Terminátor: Příběh Sáry Connor) nebo na Petera Dinklageho (Hra o trůny).

Trailer k tomuto filmu byl poprvé představen na Comic-Conu v americkém San Diegu. Nabízí nám kostýmní přehlídku všemožných charakterů fantaskního světa. Skrývá v sobě nádech zdravého (nejen) parodického humoru. Postavy opravdu žijí svými alter egy a novou realitou. Poslední část traileru už vyloženě dýchá ve velkém stylu.

Originální pojetí filmu by ho mohlo katapultovat na kult. Stejně tak se ovšem může ošklivě vymknout z rukou. Přeskakování žánrů by mohlo celou loď potopit. V tom případě by snímek mohl skončit na dně moře, propasti i pekel.

Knights of Badassdom

USA, 2011
Fantasy/Dobrodružný/Horor

Režie: Joe Lynch
Hrají: Peter Dinklage, Summer Glau, Ryan Kwanten, Steve Zahn, Jimmi Simpson, Danny Pudi, Margarita Levieva, Joshua Malina, W. Earl Brown, Michael Gladis

Premiéra v ČR: neznámá

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Knights of Badassdom: trailer. Když se parta nerdů oblékne za rytíře

Hide picture