Menu
FANZINE.cz
Literatura

Knižní sci-fi novinky na duben. Shlédne na vás Boží oko i rytíři Jedi

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

17. 4. 2014

Prvních 100 - Kate Morgan Apríl už je v plném proudu, a tak je třeba zajistit, aby se nikdo nenudil. I v tom pomohou knižní novinky ze světa science-fiction. Přinášejí další příběh ze světa Star Wars i dramatický román Bubble.

Prvních sto lidí se vrací na zpustošenou Zemi. Začněte odškrtávat Zdroj: přebal knihy

Prvních sto lidí se vrací na zpustošenou Zemi. Začněte odškrtávat Zdroj: přebal knihy

Timothy Truman a kol: Star Wars – Vyslanci a zabijáci

Rytíř Jedi Ki-Adi-Mundi se vydává na planetu Tatooine, aby zjistil pravdu o Sharadu Hettovi, legendárním rytíři Jedi. Do cesty se mu připlete nejenom námezdní lovkyně Aurra Sing, ale také mocenské zájmy místních Huttů. Občanská válka na Lanniku se vymyká z rukou a hrozí celogalaktický konflikt. Ki-Adi-Mundi se společně vydává s dalšími členy rady Jediů na mírovou misi v příběhu příznačně pojmenovaném Vyslanci na Malastaru.

Vydává nakladatelství BB art v dubnu 2014.

Boží okoJames Rollins: Boží oko

Devátá kniha série Sigma Force. Sigma řeší jeden z dosud nejobtížnějších případů: zřícení vojenské výzkumné družice do odlehlé divočiny v Mongolsku. Poslední rozmazaný snímek, který padající satelit pořídil, zachycuje děsivý výhled do naší budoucnosti. Výhled na trosky východního pobřeží USA v plamenech. A ve Vatikánu se do rukou vedoucího papežského odboru dostává tajemný balíček od kolegy, který před deseti lety beze stopy zmizel.

 Vydává nakladatelství BB art 23. dubna 2014.

 Kass Morgan: Prvních 100

První kniha série 100. Už stovky let na Zemi nikdo nevkročil – až doteď. Od ničivé nukleární války žije lidstvo ve vesmírných lodích vysoko nad radioaktivním povrchem Země. Nyní je však sto mladých delikventů, které společnost považuje za postradatelné, vysláno na nebezpečnou výpravu s cílem znovu kolonizovat planetu. Může to být jejich druhá šance na život… nebo sebevražedná mise.

 Vydává nakladatelství Albatros Media – CooBoo 21. dubna 2014.

BubbleAnders de la Motte: Bubble

Třetí kniha série Henrik „HP“ Pettersson. Game a Buzz rozehrály nevyzpytatelnou Hru o (ne)alternativní (ne)kontrolované (ne)virtuální realitě. Hlavní hrdina HP se sice snaží ze Hry vymanit, ale poté co Rebecca narazí na léta neotvíranou schránku, nebezpečí je zpět. Bubble přináší dramatický a aktuální příběh o tom, jak se snažíme budovat bubliny bezpečí ve světě, který je nepřetržitě digitálně sledován. Velké i malé, všechny však brzy prasknou…

 Vydalo nakladatelství Knižní klub 6. dubna 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Knižní sci-fi novinky na duben. Shlédne na vás Boží oko i rytíři Jedi

Hide picture