Menu
FANZINE.cz
Ostatní

Koberce poskytnou pohodlí, tepelnou izolaci i pocit domova

Hraní deskových her s přáteli a sledování filmů je skvělé do té chvíle, než vám začne být zima na nohy. Jestli patříte k lidem, kteří u sebe často pořádají setkání s přáteli a pravidelně skončíte u konferenčního stolku zabraní do nové hry, možná vás již napadlo, že vám něco schází. Měkké koberce, díky kterým by se vám hezky sedělo a vaše nohy by byly po celou dobu v teple.

Výhody koberců? Tepelná izolace, kouzlo domova i tlumení hluku

Koberce mají hned několik skvělých vlastností. Účinně tepelně izolují místnost a dodává ji to pověstné kouzlo domova, čímž zároveň snižují vaše výdaje na topení. Nesmíme zapomenout zmínit ani tlumení hluku, což ocení zejména vaši sousedé.

Přenosné běhouny vám ušetří stěhování nábytku

Nemáte-li zájem stěhovat nábytek, můžete si pořídit kusové koberce či takzvané běhouny. Jednoduše si zvolíte rozměr, který se vejde pod konferenční stolek či kamkoliv, kde chcete zvýšit pocit tepla od nohou, a běhoun jednoduše položíte. Abyste snížili riziko úrazu, doporučuje se pod kusové koberce položit protiskluzová podložka.

Vyberte si design na míru

Bojíte se, že koberec se do vašeho domova nehodí? Jakmile se podíváte na všechny barvy a vzory, ze kterých si můžete vybírat, zjistíte, že ten pravý snadno objevíte. Asymetrické tvary, zvířecí motivy, jednobarevná provedení a spousty dalších, najdete v každé specializované prodejně. Stačí se rozhodnout, jaké barevné provedení je pro vás to nejvhodnější.

Dopřejte si více pohodlí a zaizolujte si svůj domov s pomocí koberce. Snížíte své výdaje za topení, sousedé neuslyší každý váš krok a podtrhnete kouzlo domova. Díky měkkému koberci si budete užívat pohodlí také při sezení na podlaze a při správné údržbě vám vydrží běhouny i další druhy v v perfektním stavu po dobu několika let.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Koberce poskytnou pohodlí, tepelnou izolaci i pocit domova

Hide picture