Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Kocour v botách má český trailer! Zlobivá číča v klobouku zachraňuje svět

Oldřich Mánert

Oldřich Mánert

22. 6. 2011

Kocour v botách zejména v druhém dílu zastínil zeleného zlobra Shreka a s urputností sobě vlastní se prošermoval až k celovečernímu filmu. Máme se na co těšit? Český trailer, který můžete zhlédnout exkluzivně na Topzine.cz, napovídá, že ano. Do střehu!

FOTO: Kocour v botach

Jeho přítelkyně je pěkná kočka, Zdroj: distributor filmu

Továrna na peníze v podobě série filmů o osudech zelenáče Shreka s přibývající číslovkou pokračování ztrácela na kvalitě. Tržby jsou ale stále vysoké a zejména děti musí dostat svou pravidelnou dávku zlobrovitých emocí každý rok. Studio Dreamworks letos tasí ostřejší materiál, do hry vstupuje Kocour v botách.

Kocourovy patálie budeme sledovat ještě před jeho slavným setkáním se Shrekem a Oslíkem. Za těchto časů se náš zrzavý hrdina s hebkou srstí pokouší zachránit svět před proradnými zlořády, kteří objevili zdroj neomezené síly. Se sexy kočkou a vajíčkem po boku se chtě nechtě vydává na dalekou cestu za dobrodružstvím.

Trailer nabízí přesně to, co od sympaťáka se smutnýma očima očekáváme. Mírně parodický humor je vkusně mixován s velkolepou akcí, kterou zdůrazňuje skvěle zvolený hudební podkres. Očividně se zde necílí výhradně na dětské publikum, za což si Kocour v botách zaslouží oba palce nahoru. Otázkou zůstává, jak bude série vtipných scének fungovat v celovečerní stopáži, na ploše traileru ale baví znamenitě.

Kocour v botách (Puss in Boots)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy
USA, 2011

Režie: Chris Miller
Hrají: Antonio Banderas, Salma Hayek

Premiéra v ČR: 1. prosince 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kocour v botách má český trailer! Zlobivá číča v klobouku zachraňuje svět

Hide picture