Menu
FANZINE.cz
Komiks

Komiks Ronaldův svět bude pokračovat. Kreslíř Ondřej Nohejl se zotavuje

Martin Peška

Martin Peška

3. 10. 2011

OBR: Ronaldův světČlen tandemu Ondřej Nohejl – Tomáš Prokopič, který pro čtenáře Fanzine.cz připravuje komiksový strip Ronaldův svět, měl v srpnu vážný úraz. Kreslíř Nohejl se už zotavuje a prý připravuje i nové díly.

OBR: Ronaldův svět

Nakreslil: Ondřej Nohejl

Začátkem srpna zatrnulo nejen fanouškům populárního komiksového stripu Ronaldův svět. Tomáš Prokopič totiž fanouškům oznámil závažnou zprávu, že měl jeho kolega vážný úraz a je v nemocnici v umělém spánku.

O komiksu Ronaldův svět
„Ronaldův svět je komiks s volným pokračováním. Pojednává o Ronaldovi, jeho bezva rodince, kámoších a zaměstnancích. Ronald je životem zhýralej miliardář. Dost se vyzná ve světě investic a obchodech na hraně zákona. Co mu však trochu drhne, je výchova jeho tří náctiletejch dětí, na kterou je po mrti svý ženy úplně sám,“ uvádějí tvůrci.

V polovině srpna přišla pozitivnější zpráva: Ondřej Nohejl se probral z umělého spánku. V září se dostal výtvarník do domácí péče a jeho přítel a kolega Tomáš Prokopič uvedl: „Ještě ale není úplně fit na práci, ale jinak myslím, že novej Ronald bude už brzy! Jinak já jsem byl minulej tejden na dovolený a napsal jsem tam scénář k pár dalším dílům, tak se máte na co těšit…“

Přečtěte si Ronaldův svět od 1. dílu

Poslední díl, který na Fanzine.cz vyšel, je 59. pokračování s názvem Kamarádi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Komiks Ronaldův svět bude pokračovat. Kreslíř Ondřej Nohejl se zotavuje

Hide picture