Menu
FANZINE.cz
Komiks

Komiksové novinky na prosinec 2013 nám nadělí jen Crew

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

30. 11. 2013

Hiroja Oku: GantzUž to tak bývá, že každý rok přijdou Vánoce a všichni se můžou přetrhnout, aby dárkychtivým zákazníků něco prodali. Ale ne tak nakladatelé! Ti naopak umožnili všem komikovým fanouškům, aby v klidu trávili Vánoce s přáteli a rodinou namísto čtení komiksů.

World of Warcraft 2Jon Buran: World of Warcraft

Druhí díl ságy ze světa herního megahitu. Takto je okomentován tento komiks na stránkách jeho nakladatele Crew a víc se k němu říct ani nedá. Kdo hraje WoW a zároveň ho baví komiks, tak si četbu jistě užije, ale není to žádná komiksová pecka trhající rekordy.

Naruto 15: Narutův styl

Kde jsme to byli…. ano! Zasuje pronásleduje zrádce Gaaru, který prchá zpět do písečné. Do jejich souboje se samozřejmě připlete i Naruto a ve svojí snaze ochránit své přátele musí sáhnout hluboko do svého nitra.

Tam na něj čeká jeho vlastní démon a s jeho nedobrovolně propůjčenými silami čelí útoku dalšího temného stvoření, které se ukrývá uvnitř Gaary.

Gantz 2Hiroja Oku: Gantz

Jeden z náznaků plnohodnotné četby. Manga Gantz a její rozsáhlý příběh vysílají oživené hrdiny do boje s mimozemšťany. Zápletka, trochu podobná populárnímu Bleach, kdy hrdinové na zavolání přiběhnou a bojují se zlem, přináší trochu tvrdší násilí a nejednu peprnou nadávku.

Nadto je první úkol hrdinů popasovat se s Cibulovým mimozemšťanem, dobrou chuť!

Ultimate Spider-Man a spol 12.

Další ze série Spider-ManX-Men série, která je celkem slušná, ale taky žaludek čtenáře nijak nezaplní. Jistě, je to lepší než dostat drátem do oka a v chudším období potěší i chvíle strávená s komikovými ikonami, ale jinak nic velkého, spíš pro čtenáře, kteří už pár dílů za sebou mají.

Crew2 č. 38Magazin Crew

Oblíbený tuzemský magazín, který má již mnohaletou tradici. Kromě kratších komikových příběhů se čtenář může těšit i na útržky z větších děl a tak za menší peníze ochutnat, jestli by si dal třeba celou knihu. Nechybí ani mnoho zajímavých faktů z komiksového světa, ať už se jedná o jeho osobnosti, detaily ke komiksům nebo chystané novinky.

Simpsonovi – Bart Simpson 4

Líza se bude účastnit napínavé soutěže. Maggie získá nadlidské schopnosti. Milhouse se pustí do studia bojových umění. To jsou jasně a stručně taháky už čtvrtého dílu komiksového Barta.

Asi záleží na tom, kolik hodin u Simpsonů už má člověk za sebou, možná to není nic originálního.

Garfield o dvou chodechJim Davis: Garfiled

Tolik sarkasmu, vtipů o prostorově rozměrnějších a lenosti, kolik jeden může unést. To je úděl tohoto sympatického kocoura, který na rozdíl od mnoha jiných sérii skoro bavit nepřestane. Komu se jednou líbit začal, toho už potěší vždy. Jediný jeho špatný tah byl výlet na filmová plátna.

A to je dámy a pánové k prosinci vlastně vše. Žádný vánoční zázrak se tedy opravdu nekoná a není od věci si nad takovouhle nabídku trochu zabučet směrem k odpovědným osobám. Ale nějaký ten kousek tam přece jenom bude a snad si každý vybere. Tak všem příjemné svátky!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Komiksové novinky na prosinec 2013 nám nadělí jen Crew

Hide picture