Menu
FANZINE.cz
Komiks

Komiksové novinky pro červen 2014 znovu podrželo nakladatelství Crew

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

1. 6. 2014

Blíží se léto, které pro mnohé znamená prázdniny a volno, nebo alespoň nějakou tu dovolenou. A to samozřejmě obnáší poctivý výběr komiksu nebo komiksů, které jsou pro takové volné chvíle určitě třeba. Tady je nabídka, ve které můžete najít svého červnového favorita.[nggallery id=2109]

Gantz 4Horija Oku: Gantz

Celosvětově populární manga Gantz se žene na český trh s dalším dílem.

Už počtvrté sáhnou hrdinové po futuristických bojových oblecích, které jim připravil nevyzpytatelný Gantz, aby se utkali s mimozemskou hrozbou.

Jejich boj začíná vypadat jako beznadějný a nekonečný, probojovat se každým úkolem je stále těžší a těžší. Dostanou se z toho i tentokrát?

Naruto 18: Cunadino rozhodnutí

Když se konečně podařilo stanovit nového Hokage Skryté listové, vybraná Cunade se jí odmíta stát. Naruto s Oročimarem se to dozví přímo z jejích úst, když ji konečně najdou. Ať už jde o jakýkoliv úkol, Naruto se nikdy nevzdává a stejně tak se nezalekne ani nebezpečné sázky s Cunade.

Batman: Země JednaGary Frank: Batman: Zeme jedna

Jak vlastně vznikl Batman?

Po smrti svých rodičů se vydal na cestu nekonečné pomsty, nejen aby našel vrahy svých rodičů, ale také aby nikdo už nemusel trpět stejným osudem jako on.

Ale aby se z malého chlapce stal pověstný postrach Gothamu, k tomu vedla dlouhá cesta. Jak vypadala, se dozvíte v komiksu.

Lucifer 6: Domy ticha

Lucifer shromažďuje pozoruhodnou skupinu jedinců, pro kterou má samozřejmě vymyšlený plán. Jde o posádku lodi plavící se do Domů ticha. Sám padlý anděl se plavby neúčastní, povinnosti ho volají jinam.

To ale neznamená, že by záchrana Ealine a Mony, které jsou v Domech mučeny, nebyla kriticky důležitou pro jeho plány.

All Star Western 1: Pistolníci GothamuJimmy Plamiotti: All Star Western

Tak tohle vypadá jako pořádná westernová akce. Město Gotham bylo prolezlé zločinem už dávno před maskovanými ochránci zákona.

O spravedlnost se museli starat často neschopní šerifové a nebezpeční lovci odměn. Jonah Hex je jedním z nich a v Gothamu se vydává na stopu bestiálního vraha.

No a pak tu máme samozřejmě měsíčníky. Nový Spider-Man a spol., který do New Yorku přinese nového Spideyho a X-Manům nadělí dinosaury. Nová Crew přichází s komisem Sam a Twitch a odhalí mnoho o říši snů. Pak jsou tu samozřejmě Simpsonovi a jejich nezvedený syn Bart. UKK. Určitě bude, z čeho si na léto vybrat!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Komiksové novinky pro červen 2014 znovu podrželo nakladatelství Crew

Hide picture