Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Konzole Xbox 720 a PlayStation 4 byly odhaleny Frankem Gibeauem z EA

Jan Perlík

Jan Perlík

18. 8. 2012

Frank Gibeau potvrzuje nové konzole od společností Microsoft a Sony. Obě dokonce viděl.

Který z nástupců konzolí na obrázku bude mít větší charizma, Xbox 720, nebo PS 4? FOTO: Tadeáš Kubů, Topzine.cz

V poslední době se neustále spekuluje o nových hardwarech od obou společností. Jak jsme již informovali v předešlém článku, konzole zaostávají a nároky od uživatelů se stále zvyšují. Starší konzole na ně již nestačí. Není proto divu, že v posledních dnech se stále objevují nové informace a spekulace o vydání Xboxu 720 a Playstationu 4.

Frank Gibeau je prezidentem labelů Electronic Arts. Je zodpovědný za vývoj produktů a to v rámci čtyř labelů – EA Sports, EA Games, Label Maxis a Label Bioware. Do této pozice byl jmenován v roce 2011, kdy předtím zastával pozici prezidenta EA Games. Během jeho funkčního období se zvýšil prodej a snížily náklady.

Čtěte také: Prodejnost her byla v červenci nejnižší od roku 2006

Byl to právě on, kdo prohlásil, že obě konzole viděl. Jeho společnost se zavázala, že vynaloží 80 milionů amerických dolarů na vývoj nové generace konzolí v tomto roce. Během svého proslovu na slavnostním zahájení veletrhu Gamescom Gibeau potvrdil, že obě konzole existují, a dokonce, že je i viděl.

„Viděl jsem obě,“ prohlásil během svého proslovu o budoucnosti odvětví herních konzolí. „Před deseti lety jsme při analyzaci trhu počítali s 200 milióny lidí. Teď je to 1 miliarda lidí, kteří hrají hry a předpovídáme 2 miliardy“ dodal.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Konzole Xbox 720 a PlayStation 4 byly odhaleny Frankem Gibeauem z EA

Hide picture