Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

Křest Aargh!u 10 proběhne v německém stylu

Redakce

Redakce

21. 1. 2011

Konec minulého a začátek letošního roku slaví komiksový magazín Aargh! jedno výročí vedle druhého. V říjnu vyšel výroční speciál, 21. ledna vyšlo číslo s kulatým označením, desítkou. A k slavnostnímu číslu patří také slavnostní křest…

Poslední měsíc probíhá v Goethe-Institutu výstava Goethe-Automat, která končí 24.ledna. A právě ukončení života výstavy bude doprovázeno zrozením něčeho jiného. V 17 hodin totiž proběhne slavnostní křest komiksu Aargh! s pořadovým číslem #10.

Navíc si Analphabet books pro čtenáře připravili provedení lahodící sběratelům. Kupující si může vybrat ze dvou variant, jedna je od Václava Šlajcha, druhá od Mawil. Komiks Václava Šlajcha najdete i uvnitř magazínu, spolu s pracemi Lucie Lomové, Moki (která se objevila na KomiksFEST!u) a dalších autorů, jak z naší země, tak z ciziny.

A navíc, kdo si pro něj přijde na křest, může si ho rovnou nechat podepsat, protože se jistě dostaví většina alespoň českých autorů. Kdo se dostaví, neprohloupí, a bude mít i signovanou upomínku do budoucna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Křest Aargh!u 10 proběhne v německém stylu

Hide picture