Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Krev zombíků je nejlepší ledová, tvrdí výrobce energetického nápoje

Martin Peška

Martin Peška

27. 1. 2012

FOTO: Zombie BloodPro dosažení nejlepších výsledků je dobrá ledově vychlazená, ale chutná dobře i při pokojové teplotě, tvrdí prodejce zombie krve balené do sáčků na krev. Ve skutečnosti je výrobek Zombie Blood energetický nápoj, který chutná po limetce.

FOTO: Zombie Blood

Tento produkt není určen k léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci, upozorňuje výrobce, Zdroj: Harcos Labs

„Dnes už každý školák ví, že zombie virus H1FU2 se přenáší slinami zombií, nikoliv krví, jak se dříve myslelo. To znamená, že vás zombie mohou nakazit jen kousnutím. Z bezpečnostních důvodů, testujeme každou dávku zombie krve, zda se v ní nevyskytuje H1FU2 a ověřujeme, že každá kapka zelené slasti je zcela bez onoho virusu,“ tvrdí výrobce Harcos Labs, jehož prvním výrobkem byla v roce 2007 alchymistická lahvička s modrou manou.

Zombie Blood obsahující 80 mg kofeinu vám má dočasně poskytnout sílu zombie, ať už ji využijete jakkoliv: pro sport, v náročné pracovní dny, při studiu po nocích, nebo pro zabíjení zombíků kriketovou pálkou. Krev se prodává v balení po čtyřech 100ml sáčcích a zájemce vyjde v přepočtu na něco málo přes 300 korun.FOTO: Energetický nápoj Zombie Survival Can

Na trhu je také energetický nápoj Zombie Survival Can, který je stáčen do plechovek. Na obalu výrobce uvádí užitečný návod, jak přežít zombie apokalypsu. Plechovka se dá sehnat v přepočtu za 50 korun.

Naše redakce vám bude i nadále přinášet další rady, tipy a triky před nadcházející zombie apokalypsou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Krev zombíků je nejlepší ledová, tvrdí výrobce energetického nápoje

Hide picture