Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

Kroniky Hagena von Stein pokračují. Začíná Štvanice na ďábla

Redakce

Redakce

12. 2. 2011

Druhý díl Kronik Hagena von Stein vykoukl na svět. Putování napříč dějinami tak může pokračovat. Ještě letos by se mělo dočkat i svého zakončení, protože nakladatelství Fantom Print plánuje vydat poslední část trilogie. Co nového přinese Štvanice na ďábla?

Ilustrační foto. Foto: Daniel Husek, Topzine.cz

Autor Kronik Hagena von SteinAndré Wiesler – přenese čtenáře z dob, kdy husité pořádali své spanilé jízdy, do časů ještě zlověstnějšího konfliktu. V Evropě zuří třicetiletá válka a schyluje se k jednomu z nejtemnějších období v historii starého kontinentu. Pro nekonečné válčení se zapomíná hospodařit, země upadají, vypukají hladomory, šíří se epidemie. Nastávají žně pro čarodějnice a vlkodlaky, kteří mají možnost připravit epochální změny. Své temné plány hodlá uskutečnit i Hagen von Stein, odsouzený k věčnému otroctví jako sluha vlkodlaků.

Paralelně s první se odehrává další dějová linka, která popisuje události roku 2007 v Německu. Inkvizitor Georg von Vitzthum se zmocnil kronik Hagena von Stein a připravuje se na lov tvorů z temnot, zároveň se však chystá odhalit patrně největší spiknutí všech dob.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kroniky Hagena von Stein pokračují. Začíná Štvanice na ďábla

Hide picture