×
FANZINE.cz

Kroniky Hagena von Stein pokračují. Začíná Štvanice na ďábla

Druhý díl Kronik Hagena von Stein vykoukl na svět. Putování napříč dějinami tak může pokračovat. Ještě letos by se mělo dočkat i svého zakončení, protože nakladatelství Fantom Print plánuje vydat poslední část trilogie. Co nového přinese Štvanice na ďábla?

Ilustrační foto. Foto: Daniel Husek, Topzine.cz

Autor Kronik Hagena von SteinAndré Wiesler – přenese čtenáře z dob, kdy husité pořádali své spanilé jízdy, do časů ještě zlověstnějšího konfliktu. V Evropě zuří třicetiletá válka a schyluje se k jednomu z nejtemnějších období v historii starého kontinentu. Pro nekonečné válčení se zapomíná hospodařit, země upadají, vypukají hladomory, šíří se epidemie. Nastávají žně pro čarodějnice a vlkodlaky, kteří mají možnost připravit epochální změny. Své temné plány hodlá uskutečnit i Hagen von Stein, odsouzený k věčnému otroctví jako sluha vlkodlaků.

Paralelně s první se odehrává další dějová linka, která popisuje události roku 2007 v Německu. Inkvizitor Georg von Vitzthum se zmocnil kronik Hagena von Stein a připravuje se na lov tvorů z temnot, zároveň se však chystá odhalit patrně největší spiknutí všech dob.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..