Menu
FANZINE.cz
Fantasy knihy, fantasy literatura

Květen příliš nepřeje svatbám. Zato knižní fantasy novinky jen kvetou!

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

8. 5. 2014

PosedlostPokračování série Smečka i Elyonovy země. Novinka od Ilony Andrews i několik dalších jednohubek. Knižní fantasy svět zkrátka ani v květnu neusíná na vavřínech a přináší čtenářům pořádný výkvět!

J.R.Ward dobře ví, co to znamená být Posedlý! Zdroj: přebal knihy

J. R. Ward dobře ví, co to znamená být Posedlý! Zdroj: přebal knihy

Patricia Briggs: Nocí zlomená

Osmá kniha série Mercedes Thompsonová. Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc – a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku.

Vydává nakladatelství Fantom Print  15. května 2014.

KořenyAndrea R. Cremer: Kořeny

Čtvrtá kniha série Smečka. Vůdce Strážců Bosque Mar děsí ve zlých snech Adne i Logana a snaží se vrátit z podsvětí, kde ho uvěznili Calla a Shay po závěrečné bitvě ve válce všech proti všem. Přidá se Adne k temné straně? Získá Logan zpět svou dědičnou moc? V čem tkví společné kořeny osudů Ochránců, Strážců i Hledačů?

Vydává nakladatelství Euromedia Group – Knižní klub 15. května 2014.

Patrick Carman: Elyonova země II – Trnité údolí

Alexa Daleyová se domnívala, že poté, co zvítězila v boji, skončí i veškeré její problémy. Teď se však objevuje nové, nečekané nebezpečí zvenčí. Alexa se zaplete do zápasu, který ohrožuje nejen její život, a v němž má hrát klíčovou roli. Aby Alexa a její přátelé pomohli dobru zlo porazit a vrátit zemi klid a mír, musejí riskovat mnohem víc, než kdy dřív.

Vydává nakladatelství Fragment 14. května 2014.

PosedlostJ. R. Ward: Posedlost

Pátá kniha série Padlí andělé. Po nevydařeném manželství a roce přešlapování na místě se Cait Douglassová konečně rozhodne odhodit zábrany a začne žít naplno. Rozhodně však není připravená na to, že během jediného večera jí do cesty vstoupí dva přitažliví muži: zpěvák, kytarista a rozený džentlmen Gordon Benjamin, a drsný, živočišný barový vyhazovač Duke. Cait neví, koho si má vybrat – ani jak dramatické důsledky bude její volba mít.

Vydává nakladatelství Baronet  21. května 2014.

 Ilona Andrews: Magie střelného prachu

První kniha série Svět Kate Daniels. Andreu Nashovou možná vyhodili z řad Rytířů milosrdné pomoci jen proto, že je podle nich „hřích“ být kožoměncem. Ona se však odmítá stáhnout do ústraní a lízat si rány. Možná přišla o vše, na čem dosud usilovně pracovala. Když jí ale život staví do cesty překážky, je připravená se s nimi porvat.

Vydává nakladatelství Fantom Print  15. května 2014.

Město ztracených dušíCassandra Clare: Nástroje smrti 5 – Město ztracených duší

Démonka Lilith byla zničena a Jace unikl z jejího zajetí. Ale když jej lovci stínů přijdou zachránit, najdou jen krev a rozbité sklo. A zmizel nejen chlapec, kterého Clary miluje – ale nezvěstný je i ten, kterého nenávidí – Sebastian. Syn jejího otce Valentina: syn, který je odhodlaný uspět tam, kde jeho otec selhal, a srazit lovce stínů na kolena.

Vydalo nakladatelství Euromedia Group – Knižní klub 6. května 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Květen příliš nepřeje svatbám. Zato knižní fantasy novinky jen kvetou!

Hide picture