Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

Kyberlidé. Úhlavní nepřátelé Dr. Who obsadili londýnské metro

Redakce

Redakce

2. 12. 2010

Seriál Dr. Who vypráví dobrodružství posledního Pána času. Pokud jste o něm ještě nikdy neslyšeli, možná je na čase, se o něm něco dozvědět. Pokud jste zarytými fanoušky, Topzine.cz pro vás má horké novinky.

Britský televizní seriál Doctor Who se zapsal do Guinessovy knihy rekordů jako nejdéle vysílaný sci-fi seriál na světě. Jestli patříte mezi dlouholeté fanoušky, není pro vás tato informace nová. Pokud ovšem vidíte spojení slov Doctor Who poprvé, nezoufejte.

V případě, že se chcete společně s hlavním hrdinou vydat na cestu časem, není nutné koukat na seriál od prvního dílu, odvysílaného 23. listopadu 1963. Po pauze se seriál obrodil v roce 2005 a připravil několik změn, aby ho mohli sledovat i noví fanoušci bez nutnosti dohánět všech 26 řad.

V současnosti Cybermen, neboli Kyberlidé, kteří pocházejí ze Země z paralelního vesmíru, obsadili skutečné londýnské metro.  Cybermen jsou většině fanoušků známi svou chladnou hláškou: „You will be deleted,“ nemůžeme se tedy divit, že byli cestující zděšeni.

Nejde pouze o Kyberlidi. Akce v the Tube je jen začátek, který má upozornit na daleko větší událost s názvem the Doctor Who Experience. Jedná se o interaktivní výstavu, která vezme na cestu zpět historií seriálu až k roku 1963. Otevření proběhne 20. února v londýnské Olympii.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kyberlidé. Úhlavní nepřátelé Dr. Who obsadili londýnské metro

Hide picture