Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Není nutné jezdit na dovolenou. S filmy se dostanete na Pandoru i Naboo

Redakce

Redakce

27. 7. 2012

PrometheusNa dovolenou se jezdí odpočívat a nebo poznávat zajímavá místa. S námi se ale můžete dostat tam, kde byli vaši oblíbení hrdinové.

Prometheus

Letíme za dobrodružstvím. Zdroj: distributor filmu

Redakce FANZINE.cz vybrala ty nejzajímavější místa pro dovolenou ze slavných filmových trháků.

LV-223 – Prometheus

Pokud jste dobrodružné povahy a zajímáte se o tajemné planety, pak loď Prometheus je stvořena přímo pro vás. V první části budete uloženi do ergonomické postele a dopřejete si více než rok odpočinku. Během spánku vám budou do snů promítány filmy. V ceně je celá filmová kinematografie od vytvoření kamery až dodnes.

prometheus-cave

Úchvatné podzemní jeskyně

V následujícím programu se můžete těšit na setkání s mimozemskými bytostmi neznámého původu a jejich hadími mazlíčky, prohlídku překrásných jeskyní a v neposlední řadě na let ve vesmírné lodi, patřící místním obyvatelům.

Galaxie daleko, daleko odtud – Hvězdné války

Odpoutejte se od každodenního stereotypu a prozkoumejte předalekou galaxii, opředenou dlouhými válkami. Podíváte se na deset jedinečných planet od luxusních hotelů na Naboo až po sluncem zalité písečné pláně na Tatooine. Na každé planetě strávíte nezapomenutelný měsíc, v němž vám bude nablízku místní průvodce a rytíř Jedi.

Naboo

Krásná krajina na Naboo

Dále budete svědky zvláštních událostí, jako například premiéry divadelní komedie od Jar Jara Binkse nebo bleskové show na noční obloze vytvořené Sithy.

Pandora – Avatar

Planeta Pandora nabízí celoroční provoz v pět a půl hvězdičkovém hotelu, určený především pro biology, nadšence šmoulů, modré barvy a počítačů. Každý den jsou organizovány výlety do okolí, na kterých lze vidět většinu místní fauny a flóry. Zlatým hřebem jsou však noční přelety ve vznášedlech nad svítícími stromy, které využívá místní populace místo počítačů. Mají speciální vlasový konektor, díky kterému je uživatelské rozhraní velmi příjemné a intuitivní.

Pandora

Náboženská událost na Pandoře

Za příplatek bude vaše mysl přenesena do jednoho z uměle vypěstovaných obyvatelů a novátorský počítačový systém si můžete vyzkoušet.

Vězení MS-1 – Útěk z MS-1

Máte ve svém okolí vraha, zloděje, piráta nebo banditu? Pošlete ho do vězení MS-1. Výlet je kompletně hrazen státem, to ale na jeho kvalitě rozhodně neubírá. Program se skládá z nízkého přeletu nad Zemí, kdy ji uvidíte celou z ptačí perspektivy. Naopak při následném zmrazení neuvidíte už nic.  O to rychleji vám však věčnost uteče.

cas-na-obed

Odpolední svačinka na MS-1

Za příplatek vám můžeme dodat lék pro napravení povahy. Jakmile se nám tento lék podaří vyrobit, budete rozmrazeni a vyléčeni.

Pokud ale radši stojíte nohama pevně na zemi, tak nezoufejte. Po celém území České republiky je spousta kempů, hotelů a jiných rekreačních zařízení, kde vás čeká klidná dovolená bez počítačů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Není nutné jezdit na dovolenou. S filmy se dostanete na Pandoru i Naboo

Hide picture